Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt az a pont, amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont, amikor rájöttél, hogy szerelmes vagy valakibe? Mit éreztél?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én emlékszem amikor rájöttem hogy a fiú barátom iránt többet érzek. Igazából eltartott pár hónapig amíg rájöttem hogy beleszerettem. Emlékszem úgy kezdődött az egész hogy elkezdett zavarni ha azzal a lánnyal beszélgetett aki állítólag tetszett neki. Addig még szurkoltam is nekik aztán egy idő után rosszul esett és kicsit féltékeny is lettem. (Aztán végülis azzal a lánnyal nem lett köztük senki, mert másik pasival jött össze). Addig is nagyon szerettem vele beszélgetni de azután: direkt bementem hamarabb suliban, hogy még tudjak vele beszélgetni (csak csoporttársak voltunk, így kb napi 1-2 óránk volt csak együtt) bármi történt velem ő volt a leges legelső ember akinek el akartam mondani. Észrevettem magamon hogy fizikailag is elkezdtem vonzódni hozza: meg akartam ölelni, meg akartam fogni a kezet, meg akartam csókolni. Egyszerűen csak megnyugtatott engem a jelenléte, minden egyes másodpercet vele akartam eltölteni. Ha már csak ott ült mellettem már az boldogsággal töltött el, azt éreztem hogy minden a helyén van amikor vele vagyok. És meg ami számomra elég vicces volt, hogy a parfümje mint az afrodiziákum úgy hatott rám.
2019. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. sokat néztem, féltékenykedtem, folyton őt néztem, beszélgetni akartam vele, rózsaszín felhőkön lebegtem, féltékenykedtem mindenkire, kutattam utána, mindenféle történetet találtam ki, ami kettőnkrol szólt.
2019. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát hazaértem és folyton rá gondoltam, hiába néztem filmet, hogy kikapcsoljon az agyam, akkor is csak ő.

Nagyon vártam a másnap reggeleket, hogy újra láthassam :))

2019. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Észrevettem, hogy nagyon örülök, ha meglátom, keresem az alkalmat először csak arra, hogy beszélgessek vele, aztán arra is, hogy megérinthessem :)
2019. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát volt olyan, amikor ilyen tök hirtelen elöntött egy ilyen melegség, és egy boldogság, hogy ő létezik. Ja meg egyébként egyszer olyan is volt, hogy utólag jöttem rá, hogy valakibe szerelmes voltam, amikor már elmúlt. Az a nagy áááradásos szeretet úgy egyszercsak fogta magát, és eltűnt, amit úgy addig meg mindig éreztem a közelében.
2019. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Menekülési vágyat
2019. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Nekem sosem volt egy ilyen pont, egyszerűen csak egyre többet gondoltam r, néha teljesen random szituációkban is beugrott a neve, és valamiért elkezdtem rá gondolni. Zavart, ha más lánnyal látom, és azt szerettem volna, ha ő is annyiszor nézne felém napközben, mint ahányszor én néztem felé.
2019. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát már első látásra is nagyon szép és szimpatikus lánynak találtam, de igazából nem tudnám megmondani, hogy hol volt az a pont ahol rájöttem, hogy szerelmes is vagyok belé. Egyszer csak azt vettem észre, hogy egyre többet gondolok rá, őt néztem, amikor csak tudtam és mindig elöntött egy amolyan jó érzés, amikor megláttam.
2019. nov. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon aranyosak.
2019. nov. 8. 16:23
 10/10 anonim válasza:
100%

Én pontosan emlékszem mikor jöttem rá, hogy a legjobb fiú barátom iránt többet érzek.

Igazából csak annyi volt, hogy pont láttam suliban amikor megölelt egy lányt, és mikor megfordultam még talán kicsit be is könnyeztem, és egyből arra gondoltam, hogy “úristen ne, ez nem lehet, nem érezhetem ezt.”

2019. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!