Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan érem el hogy észrevegyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érem el hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác, de még nem is ismerem. Új suliba kerültem és hála a vírusnak a fél osztályt még nem ismerem. Van egy srác az osztályomban, eddig csak úgy online órákon láttam őt, meg követem instán, de ennyi. Annyira tetszik nekem.. olyan kis csendes, meg cuki. Nem tudom miért de teljesen belezúgtam. Mindenképp szeretnék vele beszélni, de nem tudom hogyan oldjam meg. Barátnője nincs, szóval hátha esélyes a dolog. még sosem volt barátom, de viszonzatlan szerelembe volt már részem :))

Amúgy folyton ezzel az említett sráccal álmodok, pl. tegnap éjjel is. Azt álmodtam hogy megölelt és én megcsókoltam, aztán azt mondta hogy "nem lehet". Mire megkérdeztem volna, hogy miért nem, megszólalt az órám xD

Na mindegy is. Szóval szeretnék vele találkozni, de félek mert nem akarom hogy megtudja bárki is az osztályból.. Anélkül hogy ráírnék, hogyan érhetném el, hogy beszéljünk? Tudom hülyén hangzik, de egyszerűen nem merek írni neki. Légyszi értelmes válaszokat, nem bírom ha támadnak az emberek.. érzékeny típus vagyok :)))



2020. dec. 17. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mersz lépni akkor ne várd hogy rád írjon.
2020. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, valamelyikőtöknek kezdeményeznie kell ezt a beszélgetést, na mármost a srác jó eséllyel úgyse fogja, tehát kénytelen leszel te ráírni, ha azt akarod, hogy történjen valami. Én azt mondom amúgy, hogy ne félj ráírni, ha elutastó is lesz, hidd el nekem, hamar elfelejtitek az egészet.
2020. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Sétálj el előtte többször!
2020. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem teszel érte, nem lesz semmi belőle. Amit ide leírtál, hogy cuki, hogy róla álmodsz, hogy érzékeny vagy és random idegen emberek véleményétől is rettegsz, meg hogy félsz egy rohadt beszélgetést kezdeni vele, azt mutatja, hogy nem értél meg egy kapcsolatra. Én azt javaslom, hogy először magadat tedd rendbe, ne legyél ilyen beszari, mert ez nem fog előre vezetni. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy a másik félt cukinak tartod, de nem mersz lépni semmit. Ha írni nem mersz neki, akkor találkozni sem fogsz vele, sem megfogni majd a kezét, megcsókolni... Mindentől ugyanúgy parázni fogsz, mint most, a kezdetek kezdetén. Érted? Ha annyira parázol, ebből nem lesz kapcsolat. Fejlődj, növeld az önbizalmad és ha kapcsolatot akarsz, akkor érj meg rá. Ehhez az első lépés az, hogy nem leszel ilyen gyáva, hanem teszel azért, amit el akarsz érni.
2020. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!