Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túl sok sorozat és videójáték,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok sorozat és videójáték, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Körülbelül két hete volt egy vitánk a párommal, én kiakadtam, hogy heti 2-3szor találkozunk, akkor is két és fél órára.

A helyzet az, hogy egész éjjel sorozatot néz, vagy játszik, és délután kel fel, ezért mindig 5-re hív át.

Én elmondtam neki, hogy számomra ez a két és fél óra heti párszor kevés, mondta, hogy igen, igen neki is. Kértem, hogy pár órával tudjunk előbb találkozni, legyen több időnk, ez egyszer sikerült.

Ma szintén 5-6 körülre hívott át, és mint kiderült a szülei egész nap nem voltak otthon, és megjegyeztem neki, hogy átmehettem volna akkor előbb is, erre mondta, hogy hát ő sorozatot akart nézni, ami engem úgysem érdekel és rossz kedve van mostanság. Nekem ez nagyon rosszul esik, hogy a sorozat úgymond fontosabb nálam (én ezt érzem), valamint elkezdtem fogamzásgátlót is szedni már 4 hónapja, de úgy érzem tök felesleges a havi 1-2 alkalom miatt.

Sokszor próbáltam megbeszélni vele ezt finoman, de mindig ott lyukadtunk ki, hogy én miért nem értem meg, hogy neki nincs jó kedve.

Nagyon tanácstalan vagyok, nem érzem egészségesnek az egészet, de közben meg lehet én reagálom?


2021. jan. 9. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl, teljesen jogosan esik rosszul, hogy ennyit sem képes tenni a kapcsolatotok érdekében. Azt javaslom, hogy csapj az asztalra és próbáld meg komolyan megbeszélni vele. Ha megint ugyanoda juttok, hogy rossz kedve van bla-bla-bla, akkor vesd fel a különválás gondolatát, hátha megjön az esze. Csak mert ennél jobb lenne a szakítás, hisz ez számodra állandó szomorúsági forrás.
2021. jan. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 barbara tóth ***** válasza:
100%
Ha a barátod, akkor meg kell tudd, miért szomorú, és mi okozza nála ezt a rosszkedvet. Valószínüleg a karanténos online dolgok is közrejátszhatnak ebben, mert pl. az én barátom is most sokkal sokkal többet játszik, de azért szoktunk találkozni huzamosabb időre is. Nem reagálod túl, tényleg részemről is picit bosszantó a helyzetem, tényleg beszéld meg vele, és mondd meg neki, hogy te nem így képzelted el ezt a kapcsolatot. Ha szeret, és fontos vagy neki, hidd el változtatni fog. Vagy csak szimplán amikor megint 5-6 körülre áthívna, mondd meg neki, hogy nem érsz rá, vagy sorozatot nézel, lehet ez is észhez téríti.
2021. jan. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Minden alkalommal megkérdezem, hogy mi a baj, hogyan tudnék segíteni. Általában a baj az, hogy tél van, hogy iskolába kell "járni", utalja az iskolát. Segítséget tanulásban nem fogad el, főleg nem tőlem, mert az milyen gáz már.


Köszönöm szépen a válaszokat.

2021. jan. 9. 10:10
 4/9 barbara tóth ***** válasza:
100%
most jelenleg nem kell iskolába járni, mármint a gimiseknek, egyetemistáknak. Hány évesek vagytok?
2021. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező szerintem te nagyon rendes vagy(én örülnék egy ilyen barátnőnek aki így foglalkozzon velem). Nem burkolom a dolgokat hisz nincs miért szerintem a pasid egy f@$,hogy látja azt h te szíved leked kiteszed neki meg a sorozat fontosabb mint te. Teljesen jogosan vagy ideges és én megmondanám neki azt, h ha ez így megy tovább szakítás lesz a vége. Azt is kipróbálhatod, hogy te is leszarod őt és nézd meg, hogy erre hogyan reagál. Őszintén sajnálom.
2021. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 17 évesek vagyunk, igen online oktatás van, rosszul fogalmaztam bocsi, de úgy értettem az iskolába "járást", hogy egyáltalán iskolás nem akar lenni, már inkább dolgozna vagy olyan dolgot tanulna, ami érdekli.


Sikerült megbeszélnünk, bocsánatot kért, megígérte, hogy többet fog foglalkozni velem:) köszönöm nektek:)

2021. jan. 10. 10:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy sikerült megbeszélni, sok (több) boldogságot nektek a továbbiakban! :)
2021. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az ígéret ideig-óráig tartott, burkoltan ki lett jelentve, hogy a játék, haverok fontosabbak.
2021. febr. 5. 23:44
 9/9 barbara tóth ***** válasza:

Sajnálom nagyon,hogy ezt írom,de lehet el kellenne gondolkozni a dolgokon...

Ha így kijelenti,hogy te másodlagos vagy,lehet nem éri meg vele maradni...

2021. febr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!