Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nincs életem! Hogyan szerezzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs életem! Hogyan szerezzek? Többi lenn 16/f

Figyelt kérdés
Infós suliba járok, nem tanulok, nincs hobbim (mostmár). Ált. hazaérek és minden szabadidőmet a játékra forditom. Úgy érzem egy lánynak se kellek, de nem tartom magam csúnyának. Semmi ötletem nincs arra hogy hol ismerkedjek. Elég visszahúzódó vagyok, kevés dologhoz tudok hozzászolni, esetleg beszélgetést folytatni... Hogyan tudnék kitörni ebből az állapotból?

2018. máj. 31. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács, töröld ki a játékot a mindennapjaidból, beszélgess egy pár barátoddal (biztos vannak), találkozzatok, aztán ha a barátiaddal sikerül kiépíteni a társalgást, akkor menni fog lányokkal is könnyebben.
2018. máj. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Gép ki. Irany a konditerem vagy valami kuzdosport haver tapasztaatbol mondom 16 evesen amikor gerincferdulesem lett kapcsolt az agyam hogy acsi acsi elmentem konditerembe megismertem sok jo arcot mellette boxolni jartam onnan is tarsasag akikkel egyutt loghattam mert utaltam az osztalytarsaimat nem voltak eleg ertelmesek hozzam sajnos igy nem ereztem jol magamat veluk,meg lett az elso baratnom 3 evig tartott sajnos szakitott padlora kuldott,felalltam es megy tovabb a regi eletem buli,sport,penz szórás

Tudom hihetetlennek is hangozhat vagy bonyolultnak de lenyegebe ennyi

2018. máj. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát elég "nokedli" alkatom van, haverokkal kizárt hogy elmenjek ilyen helyre, egyedül meg félek hogy kinevetnek ...
2018. máj. 31. 23:45
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Masodik vagyok,

Ne felj bemenni ilyen helyekre ugyan olyan ember leszel mint en en is 178 magas voltam es 48 kilo kis nadszal anorexias “gamer” es en is egyedul mentem be eloszor a kondterembe nagyon sok segitokesz arc volt es senki se neveti ki a masikat a konditerembe csak az hiszi azt aki nem jar es pont ezert nem jar :)

2018. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tóth Renátó ***** válasza:
100%
Lehet függő lettél(nem a te hibád,sokan hajlamosak a függőségekre).Próbálj minden nap egy kis időt egy-két chat szobában eltölteni játék helyett,beszélgetni.A másik,hogy ne félj,biztos ki fognak az elején röhögni,ha lemész kondizni,de ha egy ideig csinálni fogod,tisztelni és szeretni is fognak,mert képes voltál változtatni.
2018. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipőben jártam kb fél éve. Csak rá jöttem énis hogy jó lenne ha lennének olyan barátaim akikkel normálisan eltudok mindenről beszélgetni , barátnőm mert vágytam rá. Egyszerűen abbahagytam minden játékot és elkezdtem otthon edzeni és beszélgetni lányokkal [link] és [link] ezen az oldalon. Mostanra lett szókincsem és nem vagyok antiszoc gamer mint eddig, egy dolog hogy még nincs kigyúrt testem :D
2018. jún. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább fogd meg inkább magad és legalább próbálj lenyugodni :D


Semmi probléma nincs az életedben :)...csak te hiszed azt :D mert hirtelen akarsz olyan dolgokat amik nem is kellenek neked :'D nyugi én 24 évesen sőt még most is néha ezt érzem NYUGI.

2018. jún. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 October15 ***** válasza:
100%

Buli, haverok, pénzszórás.. :D A barátok és a pénz keresése valahogy kimaradt a receptből... hát ha te voltál az értelmes az osztályban akkor a többit a legközelebbi dögkútra kellene küldeni. XD


Kérdező: Miért milyen hobbid volt eddig? Kétlem, hogy szélsőségekben kellene gondolkodni mint ő autistasága. :D [Btw: gerincferdülésed nem csak úgy lesz és a kondi és a box nem kezd vele semmit. :D]


26F

2018. jún. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát 7 évig fociztam, 2 év dob... de mindkettőt meguntam. Nem szeretnék visszamenni csinálni
2018. jún. 1. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!