Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan dobjam fel a kapcsolatom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobjam fel a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nyolc hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Pár hete olyan érzésem van hogy kezdünk egymásra unni. Hogyan tudnám színesebbé tenni a kapcsolatunk? Lehet nem is kéne tovább próbálkozni?


19f



2021. jan. 19. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Keressetek valami közös hobbit, amit együtt csinálhattok! Főzzetek/süssetek együtt. Vagy próbáljátok ki egymás már meglévő hobbiját.


Kedveskedj neki néha: vidd ágyba neki a reggelit/ha látod, hogy fáradt csinálj neki egy kávét/de egy-egy kis üzenettel is feldobhatod a kedvét és megmosolyogtathatod.


Igaz, hogy korona van + hideg az idő, de sétálni is elmehettek vagy valahova kirándulni, mindegy csak mozduljatok ki kettesben.

2021. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
8%
Ha kivered az segít
2021. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
86%
Én is csak azt tudom mondani, hogy közös hobbi, vagy találjatok valami olyan dolgot amit tudtok együtt csinálni
2021. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
En meg épp azt mondanám, hogy nem kell annyira kozos hobbi. Ha te gyurni szeretnél, o meg épp futni, elmehettek kulon. Egy kis kulonlét se árt, legalább lesz mi újat mesélni a másiknak.
2021. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én épp egy ilyen könyvet olvasok, és azok alapján és a saját tanácsaim alapján is annyit tudok tanácsolni, hogy hozzátok vissza az intimitást a kapcsolatotokba. Erre pedig nagyon sok módszer van :)

Menjetek el újra "randizni". Vidd el egy randevúra. ;)

A másik, hogy pl. masszírozd meg a hátát, ahol szereti. A fizikai kontakt növeli köztetek az intimitást :)

Lepd meg egy meglepi vacsival, és beszélgessetek :) nevessetek, lehetőleg minél többet :)

Vagy csinálj hangulatvilágítást a szobátokba egyik este, rakj be valami zenét, és romantikázzatok kicsit :)

De erre még nagyon sok módszer van, de a lényege az, hogy próbáljatok ismét közel kerülni egymáshoz, és akkor a kapcsolatotok is újra élettel teli lesz. :) De erre egyébként rengeteg módszer van a neten ;)

Remélem segítettem, és kívánom, hogy járj sok sikerrel! 😊

Az, hogy ezt a kérdést feltetted és próbálsz megoldást keresni, már fél siker! ;)

2021. jan. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos hozzászólásokat :)
2021. jan. 20. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!