Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit szoktak mondani Valentin-n...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktak mondani Valentin-napkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy elmondhatatlanul erős, szoros kapcsolatban vagyok egy lánnyal 5 hónapja, és szóba jött ez a Valentin-nap téma és aztmondta hogy ő csak “1 mondatot kér tőlem.” És őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mi az és nagyon félek hogy megbántom vagy valami..

Szerintetek?:/

16/f



2021. jan. 27. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Boldog Vanentin napot, de azt nem tudom, hogy ő mit vár.
2021. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Stark2000 ***** válasza:
96%
Talán a "Szeretlek!"?
2021. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Én is arra gondoltam először, hogy hátha azt várja a lány, csak akkor inkább azt mondta volna, hogy egyetlen szót vár, nem? Mindenesetre az lehetséges, hogy vallomást szeretne tőled.
2021. jan. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Én elemennék vele valami romantikus helyre és azt mondanám szeretlek. (talán vennék neki valami szíves csokit is)
2021. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Hová tűnt ugyanez a kérdés 3-4 válasszal együtt?

Csak azt kellene tiltani, amelyik kritikán aluli, a normális válaszolókét nem.

2021. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
88%
Hát figyi én korodbeli lány vagyok, ez elég szar helyzet, hiszen a csaj azt a mondatot várja amit a fejében kitervelt, és gondolom semmi utalást nem ad arra amit hallani szeretne szóval csak szorítani tudok. Mondhatsz neki valami olyasmit amilyen beállítottságú a lány. Pl ha olyan, akkor mondd neki hogy örökké a magadénak szeretnéd tudni. Ha pedig olyan lány, aki ennyire nem “nyálas” akkor valami kis aranyosat mondhatnál. Te ismered a barátnőd, hogy milyen típus. Sok sikert:) Remélem azért segítettem.
2021. jan. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
valentin napon kell szakítani, a profik így csinálják
2021. jan. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszi szepen mindenkinek!

Biztos hogy nem a “szeretlek”

vagy az “eletem vegeig veled akarok lenni” mert ez eleg sokszor elhangzik a kapcsolatunkban, nagyon remelem hogy a “Boldog Valentin napot” lesz az:”D

2021. jan. 28. 19:09
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Boldog valentin napot 3 szó.
2021. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
"A rohadt életbe, megint Valentin nap van!!!" én ezt szoktam mondani...
2021. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!