Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vegyek a pasimnak valentín...

Mit vegyek a pasimnak valentín napra? Vagy szoktak egyáltalán venni valamit a lányok ilyenkor a fiúknak?

Figyelt kérdés
Segítsetek létszi !! 17/L

2016. jan. 17. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha ajándékoztok egymásnak akkor illene neked is adni. Szerintem hülyeség az egész szóval nem tudom mit lehetne adni. Max egy csokit szerintem vagy egy apró kézzel készített dolgot. Csak ne szivecskét:S 18l
2016. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oke koszi.:)

Igazábol nemtudom hogy ő fog e ajándékozni..

És ha nem akkor az hulyén nézneki hogy a lány visz a pasinak ajándékot.

2016. jan. 17. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg. Mi nem tartjuk, vannak saját ünnepeink (már több éve házasok is vagyunk, de megtartunk minden apró évfordulót: találkozás, első randi, első csók, stb. ) Azokon sem szoktunk ajándékot venni, inkább egy gyertyafényes vacsi, kis süti, valami közös program.
2016. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Néha beszélgessetek is, sok minden kiderül ám akkor. Pl az is hogy mit gondoltok a valentin napról. Mi nem tartjuk, ahogy évfordulót sem, karácsonyt sem, szerintem feleslegesek. Ajándékokkal meg folyamatosan meglepjük egymást, ehhez nem kell semmilyen alkalom.
2016. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem most ez lesz az első valentin nap hogy vehetek ajándékot a szerelmemnek :) Tőlem egy macit fog kapni, mert szereti a plüssöket :)
2016. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DrTomix válasza:

A Valentin nap csak egy masszív baromság! Semmit sem ajánlatos venni ilyenkor! :)

[link]

2016. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!