Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nincs téma online, élőben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs téma online, élőben van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A barátommal most leszünk együtt 3 éve lassan, de az utóbbi időben erősen fellépett az a probléma hogy sokszor nem tudunk beszélni se, nincs téma... Ha meg jön vagy én megyek, akkor meg ritka-kevésszer van olyan hogy ne lenne... Mit csináljunk szerintetek? 17 évesek vagyunk.
2021. jan. 28. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Hát gyakran előfordul, hogy 2-3 év után elkezd elfogyni a kapcsolat, mert már nem tudtok egymásnak adni "semmit". Beszélgessetek erről, hogy mégis mi lehet az oka, ráuntatok egymásra vagy valami...
2021. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%

Netes beszélgetésnek kb semmi értelme, élőbe meg jó hogy van téma mert ott jó beszélgetni.

Én alapból nem is szeretek irkálni.

2021. jan. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 bocsi, nem erre irányult a kérdésem hogy te mit szeretsz stb :)
2021. jan. 28. 23:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg ritkán történik olyan amiről lehetne hosszan beszélgetni.


Online alatt mindent értesz ( hivás, videó chat, sima chat) vagy csak chatelést?


Ha ez nem mostanában kezdődött akkor meg kell beszélni, máris egy téma.


Csak egy személyes példa nem kell betámadni mint a kettest.


Nekem chatelésnél mostanában nehezen jön, főleg ha erőltetem. Telefonálásnál meg csak bele kell rázódnom.

2021. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
chatelünk javára, már próbáltuk megbeszélni, de nem nagyon láttam hatását. :'D telefonálásnál nekünk meg olyan, hogy javára én dobok fel témát... ha ez nincs akkor valami teljesen olyat dob fel ami amúgy engem nem is érdekelne vagy valami. Nem betámadni szerettem volna a kettest, de nem erre voltam kivi. Nem tudom hogy mit kéne tennem/tennünk, kicsit stresszes vagyok emiatt, bocsi.
2021. jan. 28. 23:47
 6/9 anonim ***** válasza:
ha a pasiddal is ennyire empatikus vagy, mint a 2es válaszolóval, akkor megértem, hogy miért nem tudtok semmiről beszélgetni 🤷
2021. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok...

Hát ha a barátod által feldobott témákhoz úgy állsz hozzá, hogy nem érdekel, akkor azért nem kell csodálkozni. Lehetséges ám, hogy őt sem érdekli minden amiről beszélsz, de ha már együtt vagytok akkor ennek nem kéne problémát okozni, a másik kedvére kell tenni és megpróbálni értelmesen kommunikálni az általa felhozott témáról, akkor is ha nem érdekel vagy esetleg nem vagy benne jártas.

2021. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#1 köszi, megpróbálom :D csak az a baj, hogy inkább játszik a haverjaival vagy valami, így meg aztán nem tudom.
2021. jan. 29. 12:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a kapcsolatban lehet ennyi volt, amit így korona véreztetett ki teljesen (mivel csak aktualitásokról tudtatok beszélni, vagy legalábbis már kimerítettétek amit lehet).


A másik nagy gond amit mondtak, hogy ha ő hoz fel témát, az téged nem érdekel, közben valószínűleg a nagy része őt sem érdekelné amit te mondasz neki. Szimplán meghallgatod a másikat és a személye miatt lesz érdekes, legyen barát, barátnő vagy ismeretlen: kíváncsi vagy mit csinált, miért, mire gondol vagy gondolt, mi történt vele, hogy érezte magát, miket élt meg.


Ennyi erővel pl. minden sulis vagy hétköznapi sztorid értelmetlen, mert ugyanaz történik vele is. A lényeg, hogy azzal is van gond, ahogy hozzáállsz, nem érdeklődsz iránta. Úgy érződik fontosabb számodra az, hogy téged meghallgassanak és szórakoztassanak, fordítva már nem izgat mi van a másikkal.

2021. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!