Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek úgy lehet belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek úgy lehet belém szerelmes, ha még sosem látott élőben?

Figyelt kérdés
(A lány azt mondta hogy szerelmes belém...) Nagyon sok a közös bennünk, már 2 hete beszélgetünk fbn és telefonon is. Sok helyen hallottam már, hogy ha még nem látott élőben nem lehet szerelmes, ti mit gondoltok?

2018. nov. 16. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát... Én csak az első látásra szerelemben nem hiszek. Az csupán fizikai vonzalom.

Viszont, könynen lehet, hogy beléd szeretett interneten keresztül, csak majd ha élőben találkoztok nehogy elszálljon ez az érzés.

2018. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is😅
2018. nov. 16. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak legyél olyan amilyen szoktál, ne játszd meg magad.... Bár ha interneten megjátszottad akkor szorítóban vagy:)

Viszont a kisugárzás is sokat számít, nem lehet tudni, h mit fog szólni hozzád ha szemtől szemben álltok majd egymással.

2018. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Itt nem is a személyes nem találkozással van inkább a nagyobb gond, hanem a kettő héttel.

Lehet szerelmes, de nem beléd, hanem abba akit megismert belőled. Az pedig egy nagyon kicsi részed.

2018. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, viszont inkább a rólad kialakított képbe szeretett bele, ez a legrosszabb a netes ismerkedésben, élő találkozásnál lehetsz akármilyen jó, ha nem éred el a benne előre megalkotott tökéletes szintet, akkor egyik pillanatról a másikra elmúlik az érzés.
2018. nov. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!