Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyot kérek ezzel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot kérek ezzel?

Figyelt kérdés
Szerintetek jogosan kérem a barátomat akivel lassan egy éve együtt vagyok, hogy ne beszélgessen egy lány barátjával akivel többször lefeküdtek de barátok maradtak? Engem idegesít hogy olyannal beszélget akivel volt már együtt.

2021. febr. 11. 09:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Na nálunk ilyenről szó sincs hogy találkoznak vagy valami csak a csaj ír neki meg keresi meg képeket küld magáról párom meg beszél vele meg persze reagál ezekre.
2021. febr. 11. 15:24
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Képeket küld magáról? Minek?? Szerintem tetszik neki a csaj.
2021. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja hát akkor az nem akkora nagy baj, viszont ez tőled függ vagy elfogadod vagy ott hagyod..

De szerintem bízz benne mert ha már ennèl ugymond merges leszel hogy csak irogatnak akkor az a baratodnak se eshet valami jól. Meg mig nem talalkoznak meg semmi addig szerintem normalis

2021. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. febr. 11. 15:47
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd válaszút elé: Te, vagy az ex, de a kettő együtt (ha nem is egyforma intenzitással, de...) NE!
2021. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem ismeri a nők lelkivilágát az a fickó, akinek ezt külön mondani kell.
2021. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 DeMoR ***** válasza:
50%

Üdv! ^-^

Őszinte és nyers leszek, amiért előre is elnézést ! ^^


Szóval ha választás elé állítod, tehát mondjuk én vagy xy, akkor egy egoista, birtokló, értetlen, éretlen és hülye picsa vagy. Ezzel csupán kivívod az haragját és kvázi megmérgezed a kapcsolatot, ha úgy akarod játszani a dominánst, hogy nem te vagy az.. (legalábbis ezt nem tudom, csak gondolom..)


Egy érett felnőtt nő korához illő érett felnőtt férfit választ (és fordítva), aki számára egyértelműek ezek a határok. (NEM lesz valaki érett felnőtt nő (és férfi sem), csak mert ennyi meg ennyi korú!) Persze nem azt mondom, "nem számít a kor", csupán csak, hogy többek között számít!


Önálló felnőtt emberként igazából semmi jogod ahhoz, hogy tudd, kivel mit, mennyit stb. beszél, találkozik stb.. Ha úgy gondolod igen, akkor az már bizalmi gondokra utal. (lehet alaptalanul, ezt sem tudom, hisz nincs infóm a pároddal kapcsolatos tapasztalatokról..)

Más tészta, ha úgy dönt elmondja, mert bízik benned annyira, hogy privát kommunikációiba, kapcsolataiba beleláthass.


Még egyszer bocsi ! :D

Szép *napszakot* ;)

2021. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. febr. 19. 07:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!