Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyot kérek ezzel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot kérek ezzel?

Figyelt kérdés
Szerintetek jogosan kérem a barátomat akivel lassan egy éve együtt vagyok, hogy ne beszélgessen egy lány barátjával akivel többször lefeküdtek de barátok maradtak? Engem idegesít hogy olyannal beszélget akivel volt már együtt.

2021. febr. 11. 09:48
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*persze nem a kapcsolatunk alatt alakult köztük, hanem fél évvel előtte
2021. febr. 11. 09:49
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem jogosan kéred. Én ráadásul szkeptikus vagyok a fiú-lány barátságot illetően. Nem véletlen van kb naponta szexelős kérdés baráttal, barátnővel.


Nekem eddig a jelenlegivel együtt 5 kapcsolatom volt, és egyik sem tűrte volna. Akkor csak jogos...

2021. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha sima barátok lennének az szerintem teljesen rendben van.

De így engem is zavarna. Úgy hogy szerintem teljesen érthető hogy megkéred ilyenre.

2021. febr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is érthető - fiú vagyok.
2021. febr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat
2021. febr. 11. 11:01
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

https://www.youtube.com/watch?v=_2WzPNsIPcY

Rossz hír: a pasidat nem tudod befolyásolni.

Jó hír: magadat igen. So vagy elfogadod, hogy beszélget vele vagy azt mondod, hogy nem baj, ha az a csaj fontos neki, de neked ez nem fér bele és inkább kiszállsz.

2021. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
6-os, én azt mondanám, hogy inkább kiszállok. A pasi meg majd eldönti melyik lány a fontosabb számára.
2021. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
En biztos hogy megmondanam neki h ne beszelgessen vele mert engem zavar...tegyel egy probat
2021. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Én a helyedben megkérdezném tőle, hogy vagy ő vagy te...
2021. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

En velem is ugyanez van bar eddig probaltam elfogadni mert szeretem de ha roszabbra fordul a helyzet h pl mar ott akar aludni vagy akarmi biztos ott hagyom, mert igyis zavar hogy lassan mar tobbet talalkozik vele mint velem...

Amugy a 6-sal egyet ertek...ot lehet nm tudod befolyasolni de magadar igen, ha nagyon zavar hagyd ott es ha szeret teged akkor azt mondja h "jo akkor nm beszelek vele tobbet csak ne hagyj el" viszont ha csakugy hagyja az egeszet akkor jobb is ha elfelejted

2021. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!