Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tartsam fent egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam fent egy lány érdeklődését, mit tegyek annak érdekében hogy izgalmasnak találjon továbbra is és mit tegyek hogy ne távolodjak el tőle?

Figyelt kérdés
Tehát jó témák kellenének amikről tudnék vele beszélni. Minden féle képpen beszélni szeretnék vele mert hianyzik de nem tudom hogy hogy írjak rá és hogy miről beszéljek vele pl: ráírok hogy szia mizu? És aztán mi legyen a téma? Olyan alapvető témákat ne írjatok köszi :)

2021. febr. 15. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barárnőm barátjával, még randikon kérdés-választ játszottak. Pinterest tele van ilyen "20 random kérdés amiket mindenkitől/szerelmedtől/barátaidtól kérdezz meg", azokról jókat lehet csalni.

Olyasmi dolgok amik "furák" de általánosak, pl. mi volt kiskorodban a kedvenc meséd, hova mennél szívesen nayralni és miért, mit gondolsz egy könyvről/filmről.

A lényeg hogy ezek spontán, aranyos dolgok és kötelező belemenni részletekbe!

2021. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig lenyűgöz, ha a párom régebbi dolgokra kérdez vissza, pl. "Mondtad, hogy a barátnőd elment randizni a múlt héten. Hogy sikerült, összejöttek?" vagy valami személyesebb. Ezzel tudom, hogy figyelt az ilyen jelentéktelen dolgokra is és van téma.
2021. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Huuu hát mi mindent megbeszéltünk :) Ki mi volt kiskorában farsangon kezdve a kinek mikor volt az első szex-ig mindent :) Annyi téma van :)
2021. febr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!