Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy lány szünetet akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szünetet akar tartani, akkor, hogyan cselekedjek, hogy minél hamarabb észre vegyen, vágyakozzon rám?

Figyelt kérdés
Nagyon bonyolult. De a lényeg, hogy most ő karantén időszak alatt, azt mondta, hogy pihenni akar, és élvezni az otthonlétet, ezért nem fér bele neki, hogy még egy párkapcsolata is legyen. Megkérdeztem, hogy lát-e még jövőt, vagy pedig ne is várjak rá. Azt mondta, hogy lát benne. Szóval mit tudok tenni, hogyan tudom az érdeklődését felkelteni? Ha nem is most a karantén időszaka alatt, de utána, hogy biztosan rámírjon, és ne az legyen, hogy reméli, hogy elfelejtettem, és tovább lépek.

2020. nov. 22. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Semmit, és nem is kell. Azok "szüneteznek", akik gyávák a szakításhoz.
2020. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Akkor vége...
2020. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Tarts szünetet.
2020. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Jöjj össze egymásik csajjal aztán ezzel veszekedjetel és béküljetek ki
2020. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Persze, hogy lát még benne jövőt. Ha a mostani jelentkezővel mégsem úgy jönnek össze a dolgok...

Felejtsd el!

2020. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
#3-as vagyok, és egész nyugodan le lehet ám pontozni, de ha annyi agyad nincs, hogy rájöjj mit jelent amit írtam, akkor sajnálom. Azt jelenti, ha szünetet akar, de te erősködsz akkor elveszíted, egyedül akkor nem biztos, hogy elveszíted, ha megtartod a szünetet.
2020. nov. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Haver, ez a szünet dolog, a világ legértelmetlenebb, leggyerekesebb átverése.. Tapasztalat..Az ilyen "szünetkérések" mögött mindíg van valami konkrét tényező, a szánalmas ürügyön kívül. Én hagynám a francba, majd ha nemjön össze neki akkor jön vissza hozzád, utána megcsinálja majd ezt még párszor. Sajnos vannak ilyen gusztustalan emberek, akik nem igaza az igazi érzelmek miatt vannak együtt egy emberrel, gátlástalanok. Sokan vagyunk így ezzel hogy mindenkit könnyedén jószívvel beengedünk az életünkbe, de az ilyenek szokták tönkretenni. Aki menni akar, arra rákell adni a kabátot.
2020. nov. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%

Írd meg neki hogy te vagy a legnagyobb rajongója, de csak olyan nőt tudsz magad mellett elképzelni, aki ugyanúgy oda van érted mint ahogy te érte. Szóval maradjatok ennyiben.


És innentől kezdve nem írsz neki addig amíg nem jön hozzád könyörögve.

2020. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sajnos tőlem mikor időt kértek, rá 1 hétre mikor rákérdeztem, hogy merre haladjunk. Akkor szakított.

Annyi hogy rá 1 hétre mikor vissza kértem a cuccom akkor személyesen is szakított velem.

De az ilyen időkérésnek tényleg az a vége, hogy nem akar.

Nekem annyi szerencsém volt, hogy elmondta írásban és személyesen is. Mondjuk én kérdeztem rá...

De sose értettem mihez kell idő...

Eldönti hogy szeret e vagy sem? :S

Ezekhez nem kell semennyi idő, én valakit vagy szeretek vagy sem. De azt már tudni fogom.

2020. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Haver, mindenki leírta. Az időkérés = Időnyerés a tökéletes szakítás/megcsalás/minden egyéb negatív dolog kivitelezés előtt. Csak gyenge ember csinál ilyet. Gyenge ember neked nemkell. Többet érsz annál
2020. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!