Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom mit kéne tennem! Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kéne tennem! Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Kezdem az elején hogy mindenki jobban bele lásson ebbe a dologba,szóval másfél éve ismerkedtem meg egy sráccal,és 2 hónapig ismerkedtünk,majd aztán össze jöttünk de persze nem ilyen könnyű a dolog 450kmre lakunk egymástól,és más országban is,mikor megismerkedtünk,pár hónapra rá jött a covid,és nem tudtunk találkozni egy jó ideig,aztán először találkoztunk,és minden jól ment,teljesen szerelembe estünk,kedves,megértő,jófej,vicces és megbízható is,aki mindíg figyelt rám,és nagyon ragaszkodó is,mielőtt elmondom mi a gond elszeretném mondani hogy akármennyire arra utalnak az okok amiket mondani fogok NEM CSAL MEG! Szóval már nem vagyunk együtt legalábbis ő ezt valja,de a kapcsolatunk szinte ugyanaz mint volt csak nem becézzük egymást,különleges fiú,rajtam kívül senkije nincs,és velem pont ugyanaz van,nagyon össze vagyunk nőve,de túl sok a bonyodalom,túl sok veszekedés,vitázás,először is ott kezdődött a dolog,hogy feleslegesen is vitát generált,és mindíg azt mondta hogy beleúnt a veszekedésekbe és elege van,nem figyel már,napi szinten beszélünk,videachatelünk,ha kérdezzek valamit mindjárt ideges lesz rám,és akkor nem ír,és tudom hogy nem vagyunk együtt,legalábbis ő ezt mondja,de nem úgy tűnik,sokszor bántott már meg szavakkal,mikor valami romantikus dolgot írok neki,vagy mondok,akkor tereli a témát,és tudom hogy nem romantikus tipus,de nem kapok tőle semmi szeretettet,én nagyon szeretem őt,és próbálom elengedni,de a mindenem jelenti,már nem kíváncsi a hangomra,és arra sem hogy lásson,sokszor mondta hogy nem hiányzom neki,és az élete jobb lenne nélkülem,és hogy rajta kívül soha senki nem fog szeretni,de közben azokat is mondta hogy csak az övé vagyok,és szeret,és tudom is hogy szeret,de akkor miért viselkedik így,nem tudom mi lenne a helyes,és mit kéne ilyen helyzetben csinálnom,első szerelmem és nagyon fontos is nekem,de mikor mondjuk elmondtam neki hogy jobban kéne bánnia velem,akkor persze kiakadt rám teljesen,mert ő úgy gondolta azzal azt mondom hogy ő szar ember,és minek vagyok akkor vele,előttem az út,de persze mikor megtudd látogatni,és együtt vagyunk,akkor teljesen más minden,és tökéletesen megvagyunk,szerintettek?

2021. márc. 1. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyszerűen nem szeret, csak hülyíti a fejed néha, de ha szeretne nem bánna így veled. Valszeg mikor találkoztatok neki annyira nem jött be így próbál eltávolodni, de tapadsz rá így kihasználja és játszik veled. Meg pl olyanok hogy "senki más se fog szeretni" meg hasonlók csak elakarja érni veled hogy kevesebbet gondolj magadról hogy elviseld a szórakozását. Szerintem ottkéne hagynod és ennyi
2021. márc. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pontot. Pontot kéne tenned...
2021. márc. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!