Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális hogy ilyen vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Kapcsolatok terén zarkozottabb vagyok. Ezalatt azt értem nem megyek bele szexkapcsolatokba mert a végén rosszul, kihasználva érezném magam utána. Inkább az a fajta vagyok aki belemegy egy kapcsolatba de inkább rövidebbekbe. A hosszú kapcsolat se megy annyira nekem. Egy idő után megunom az ember hülyeségét, és elfogy a türelmem. Nehéz engem lekötni ilyen téren. Inkább az a típus vagyok aki belemegy kapcsolatokba először lelkesen nekirugaszkodva aztán pár hónap után megfogalmazódik bennem h jobb mégis egyedül mert szeretek független lenni. Tehát magyarán csak akkor vagyok ritkán kapcsolatba amikor hiányzik.

Ezen kívül egy extrovertált ember vagyok csak más szempontból. Barátok, buli bármikor jöhet.:) Tehát nem vagyok egy befasult se



2021. márc. 2. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem normális, de nem is megvetni való.
2021. márc. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem normális
2021. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát ez nem tudom mennyire nyugtat meg , de kb leírtad az életem .
2021. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenki így érez addig, amíg nem találta meg a szerelmet. És amíg egy szerelem tart (pár évig általában), addig nem kíván mást, és nem érzi tehernek a másik jelenlétét. De ha nem vagy szerelmes, csak alkalmi kapcsolatokba mész bele, akkor az természetes, hogy nem akarod az illetőt egy életen át magad mellett tudni. Jobb is, ha ilyenkor 2-3 hónap után befejezed a kapcsolatot, nehogy gyereket csináljanak neked.Illetve csináltassanak.
2021. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Attól függ, hogy melyik korszakodat éled. Vagyis kérdés az, hány éves vagy?

A másik... azt írod, zárkózottabb vagy. Ugyanakkor extrovertált. Más szempontból. Nincs ilyen, hogy MÁS szempont. Vagy extro-, vagy intro vagy. Mint ahogyan nem lehetsz egyszerre lány, más szempontból meg fiú.

Amiről írsz az a félelem. Ami okozza a nem túl mély és nem túl tartós kapcsolataidat. Félted önmagad, a szabadságodat, a függetlenségedet, ennyi. És ez egy adott korszakban természetes is. Nincs ebben aemmi kivetni való.

Ismerkedned meg olyanokkal érdemes, akikkel tudsz "egy húron pendülni". Akivel van közös témád, érdeklődési köröd. Akinek társaságában jól érzed magad. Aki mellett szìvesen vagy. Akire később rá mernéd bízni az életed is, ha úgy adódna... aki alkalmas barátnak legelőször is.

De, amìg a saját, autonóm függetlenséged fontosabb számodra, mint hogy kettesben is ugyanezt érezd, csak akkor már a barátod irányában... addig nincs mit tenned.

Ismerkedj és ismerkedj. Majd előbukkan a semmiből egyszer az a figura, kinek jelenléte már fontosabb lesz számodra, mint önmagad függetlensége. Csak légy türelemmel önmagad iránt.

Ne akarj egyszerre túl sokat!


Az ERŐ legyen Veled!

2021. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!