Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmem folyton azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem folyton azt mondja hogy beteg vagyok/nem vagyok normális, de csak tőle hallom ezt (nem járunk, inkább a barátommal jött össze akit én mutattam be neki)?

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 22:06
 1/3 A kérdező kommentje:
15/f 15/l haverom 16/f
2017. aug. 6. 22:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Oka is van arra, hogy betegnek nevezzen téged?
2017. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak vicceskedve mondaná, te meg komolyan veszed. Én is sokszor mondom embereknek, hogy "te nem vagy normális" meg ilyenek, mert valami hülyeséget mondanak, de attól még nem gondolom komolyan. Kérdezz rá, mert az ilyenek, mint én és valószínűleg ő, csak abból értünk, ha képünkbe mondják, ha baj van. :D
2017. aug. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!