Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Úgy érzem a barátom hanyagol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátom hanyagol mostanában?

Figyelt kérdés
Szóval, 4 éve együtt vagyunk. Nemrég megismert egy fiút, akiben állítólag nagyon jó barátra talált. Gyakran mesél is róla, hogy milyen jófej, félreértés ne essék én ennek nagyon örülök, mert egyikünk sem szerencsés barátok szempontjából és örülök ha legalább mellette van még valaki a nehéz időkben barátként meg stb. Viszont amit észrevettem, hogy szívesebben beszél vele, mint velem. Több mindent elmond neki és gyakrabban visszair neki mint nekem, sőt lassabban már több szívet kap a haverja az üzenetekben és kedvességet mint én. Mikor együtt vagyunk nem érzem már azt, hogy annyira élvezné és állandóan a telefonján lóg, ahol 70%-ban ezzel a sráccal beszél és arról beszélnek hogy mikor lesz már végre a barátomnak egy szabad napja nélkülem. Teljes mértékben nem értem. Nem beszéli ellenem a fiú a barátomat, de mégis mi ez a változás a viselkedésében? Néha úgy érzem, hogy sok vagyok neki, pedig mindig ő volt a ragaszkodó, a levakarhatatlan, ami néha idegesített, de szerettem ezt benne. Voltatok már ilyen helyzetben? 😔

2021. márc. 11. 21:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azóta áll ez fent, mióta megismerte ezt a srácot. Kb egy hónapja
2021. márc. 11. 21:02
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy meleg a pasid?
2021. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Te találkoztál már ezzel a fiúval?:D nekem gyanus hogy ez a fiu egy lany. Ha van olyan jo a kapcsolatotok, marpedig ha 4 eve egyutt vagytok kellene hogy legyen, akkor nem ertem miert nem beszeled ezt meg vele, hogy teged zavar, hogy elhanyagol, meg ahogy a fiu ellened hangolja kisse azzal h szallj le rola egy napra stb .. meg 70%ban vele van meg neki gyorsan valaszol. Engem is nagyon zavarna. Viszont jo az is ha neha hagytok egymasnak én idot. Menjen legyen azzal a haverral dumaljanak, de ha utana is csak vele akkor mar gyanus ez a "fiu", es en mindenkepp megbeszelnem vele. A kommunikacio nagyon fontos.
2021. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az meg a masik :D lehet h meleg. Vannak olyan ferfiak akik szegyellik bevallani a csalad a kornyezetnek ezert kell egy alibi baratno. De ha azt irod hogy elotte o volt aki nagyon ragaszkodott na nem tudom.
2021. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vagy egy lány a barát, vagy a barátod homoszexuális. Fura, de minden jót!
2021. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bi. Hány évesek vagytok ? Nem szoktatok ilyenekről beszélni?
2021. márc. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
18-19 évesek. Tényleg fiú a másik ember. Személyesen tervezek vele beszélni erről, csak nem tudom hogyan kezeljem és pár nap még mire találkozunk. Én arra tippelnék elsőként, hogy nagyon lelkes afelé, hogy végre van barátja. Sosem voltak ilyen hajlamai, ennyi év alatt szerintem észrevettem volna, hiszen mindent megosztunk egymással, jobban ismerjük egymást, mint bárki más. Egyébként ő az aki mindig minden időt együtt akár tölteni. Mára a tanulás+munka miatt már csak minden második héten vagyunk együtt 3-5 napot, szóval meg sem fujtjuk egymást. Olyan 15 nap után láttuk egymást nemrég, nagyon őrült nekem és én is neki, de éreztem rajta, hogy kicsit megváltozott, mintha átvette volna valaki stílusát és azóta is ezt érzem. Mindig is úgy tűnt, hogy őszintén szeret, és mikor leteszi a telefont és csak rám figyel akkor is ezt érzem. Az agyban is rendben vagyunk.
2021. márc. 12. 00:53
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak hat nem értem, hogy miért fordít mégis nagyobb figyelmét és törődést a fiú felé nagyrészt. Mára a napja 90%-at megosztja vele, nekem csak az átlag dolgokat írja le. :/
2021. márc. 12. 00:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Ismerkedtem már olyan sráccal, akinek volt barátnője, ez csak később derült ki, sajna elég sűrűn csináljak ezt azok a fiúk, akik nem őszinték önmagukkal.

Nyilván így ismeretlenül mi is csak találgatni tudunk.

Attól még szerethet Téged is, hogy van valaki más az életében, és az mondjuk egy fiú. Más fiút és más lányt szeretni, szerintem, én legalábbis mindig így éltem meg.

A helyedben őszintén megkérdezném, hogy mi van vele, hogy érzi magát, érzi-e a változást önmagán, van-e valami plusz érzés benne.

Ez a karantén most elég sok kapcsolatot tesz tönkre, változnak az emberek, az érzéseik, a hozzáállásuk a dolgokhoz.

Úgy a legtisztább, ha leültök beszélni.

2021. márc. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Leülök vele mindenképpen, csak az a baj, hogy addig még három nap van kb. Ezaz hogy ilyen ritkán vagyunk együtt, és mégis olyan élőben, mintha a nyakára varrtak volna :/


Tudom és írtad is, hogy ismeretlenül nem sokat tudtok mondani, de nekem ennyi is segített és köszönöm. :)

2021. márc. 12. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!