Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha mostanában...

Mit tegyek, ha mostanában mindenki hanyagol, összevesztem sokmindenkivel, egyátalán nincs kedvem emberek társaságához?

Figyelt kérdés

Valami sorozatot/filmet tudnátok ajánlani? Vagy valami jó időtöltést, ami lefoglal, kizárhatom teljesen a külvilágot😶

Egyébként nektek is volt már ilyen időszakotok, hogy semmihez se volt kedvetek, elegetek lett a barátokból, stb...?


2018. jún. 4. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

sorozatok : Breaking Bad, Black Mirror

filmek: Amerikai szépség, Száll a kakukk fészkére, Oldoy (a koreai változat), Keserű méz


Én úgy vagyok evvel amúgy, hogy ha lenne megfelelő társaság, velük szívesen töltenék időt, de kevés olyan embert ismerek, aki nem untat.

2018. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez van velem is. 2 barátommal megszakadt a kapcsolat, nem keresnek (én meg nem fogom őket keresni, mert mindig én nyaggattam őket, hogy menjünk valahova, üljünk össze stb) szóval felmerült bennem az is, hogy igazából lehet nem is a barátaim.. volt egy netes barátom, lány.. vele hónapokig nagyon jól elbeszélgettünk, sokat lelkiztünk is meg minden, egyik napról a másikra teljesen megváltozott, ő se keres.. pedig ő olyan volt, hogy ha nem írtam neki akkor csesztetett miatta :D most meg full erőltetettek a beszélgetések.. heti max 1 üzenetváltás és van amikor nem is arra reagál amit írtam..

Munkatársam felmondott, azóta vele se nagyon lehet beszélni.. egyszerűen nem értem az embereket.. mivan itt?! Annyira fàj.. hogy én minden nap gondolok ràjuk.. aztán.. bevillan.. hogy ők meg valószínűleg nem gondolnak rám.. és ilyenkor ràmtör a sírás.. mint most is miközben írom.. :') sokszor sírva alszok el.. egyedül az ágyamon.. miközben rájuk gondolok.. de rám nem gondol senki.. :(


23F

2018. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Milyen fajta sorozatokat/filmeket szeretsz? Mert jó pár kategóriába tudnák írni.
2018. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szeretem a romantikus filmeket/sorozatokat de nem igazan talaltam meg olyat ami tenyleg lekotott volna. Pl nagy divat volt mostansag a stranger things, meg a riverdale, ezek egyatalan nem fogtak meg. Ugy ereztem mintha az emberek csak “kovetik a divatot” es azert nezik ezeket. Nem szeretem azokat ahol “nem tortenik semmi”, legyen valami lenyege vagy ertelme a tortenetnek. Koszonom az eddigieket, meg varok sokat:) (ekezetekert bocsi)
2018. szept. 12. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!