Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért fenyeget a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fenyeget a barátom?

Figyelt kérdés

Sokszor fenyeget a párom hogy el hagy, de ha még kérdezem hogy akarja e hogy szakitsunk a válasz az hogy nem.

Nagyon érzem hogy nem szeret és nem akar velem lenni és meg akar szabadulni töllem de azt mondja nem akar szakitani

Nagyon rosszul esik hogy 1 hetet ki bír hogy nem beszélünk. Én nem bírom nélküle.


Mindig azzal fenyeget h szakítani fogunk vajon jók a meg érzéseim és tényleg nem szeret...?



2021. márc. 13. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Szakíts vele te. Látod, hogy nem akar veled lenni, ne kínozd magad ilyen hülyékkel
2021. márc. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy szakitsak vele, ha tényleg szeretem és kb 2 percet nem bírok nélküle.
2021. márc. 13. 23:45
 3/9 anonim válasza:
100%
Ha te nem szakítasz vele, márpedig ezek alapján minden indokod megvan rá, akkor ő fog veled, és sokkal jobban fog fájni, mintha most véget vetnél.
2021. márc. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A baratod lelki terrorban tart, h igy elhagy ugy elhagy, kozbe meg scak azert mondja, hogy elerjhen valamit, amit akar, hagyd ott és keress egy normalisabb pasit!
2021. márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert arra vár, hogy Te szakíts. Nem vállalja fel, hogy kimondja. Ilyenek az emberek.

Ha 1 hetet kibír, hogy nem beszéltek, ott nincs szeretet.

Hiába kérdezgeted, akkor is azt fogja mondani, hogy nem akar szakítani. Holott igen, de olyanokat tesz, hogy Te mond ki, hogy vége.

Hidd el, neked is jobb lesz, ennek így semmi értelme, lelkileg tönkre mész ebbe.

Én is voltam így, tapasztalatból mondom.

2021. márc. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dizelesgozgep válasza:

#5-nek igaza van.

Csak gyáva ő kimondani

2021. márc. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te nem őt szereted, hanem társfüggő vagy. Normális kapcsolatod is lehetne.
2021. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szedd ösdze magad, és szakíts vele.

Fenyegetőzik? Egyre többször és többet akar majd!

Sok sikert, meg tudod csinálni. 🍀

2021. márc. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Borderline a pali
2021. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!