Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a volt barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a volt barátom fenyeget?

Figyelt kérdés
Vele voltam másfél évig, nem sikerült megváltoznia, ezért otthagytam. Kb 3 hónapja mentünk szét, azóta is hívogat, írkál. Hihetetlenül undorítóan beszél velem, fenyeget, hogy megöl engem is meg a családomat is (persze nem veszem komolyan). Volt, hogy letiltottam, egyedül voltam itthon és csak úgy idejött balhézni. Nem tudok már így élni, mit kéne tennem? A férfi családtagjaimat sem szeretném belevonni...Elmondtam neki ezerszer, hogy nem akarok vele lenni mert ilyen (ugyanis mindig is csúnyán beszélt velem, csak nem volt erőm otthagyni) és nem tudom, hogy merre lépjek...

2018. szept. 15. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel a rendőrségen.
2018. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Távoltartási végzés !
2018. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendőr ismerőse van...
2018. szept. 15. 20:47
 4/12 anonim ***** válasza:

Hacsak nem a rendőrkapitány az ismerőse, ez nem számít

Gyilkossággal fenyeget

Ha te ezt tudod bizonyítani akkor sz*rt se ér a rendőr ismerőse

2018. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Olyan szinten befenyített, hogy még rendőrségre sem merek menni...
2018. szept. 15. 20:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rendőrségre mész, vagy ez tovább folytatódik. 'nem merek rendőrségre menni' pont ezek miatt vannak a problémák. Elmennél, van bizonyítékod, rendőrök elintéznék. Ha nem mész, akkor meg magaddal bxaszol ki.
2018. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom mit vársz tőlünk, komolyan. Minek veszed fel a telefont ha hív? Tiltsd le a számát a telefonban. Ha meg odamegy balhézni a házatokhoz akkor meg nyugodtan kilehet hívni rá a rendőröket. "Írkál", akármin beszélgettek, legyen az egyszerű sms letudod tiltani. Apádnak egyszer mondmár el mi a helyzet, na akkor majd azért sírhatsz hogy ne verje agyon a srácot.
2018. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek hogy mi a helyzet vagy irány a RENDŐRSÉG. Tényleg szólj valakinek erről!!
2018. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hiaba van rendőr ismerőse, ha nem ő irányít. Nyugodtan menj rendőrségre!
2018. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gumikacsaszerzetes ***** válasza:
Először is szerintem kérj segítséget valamelyik szulodtol, vagy ha egyáltalán nincs közeli viszonyod velük akkor menj el a rendőrségre. Nem hagyhatod, hogy addig amíg kedve tarja fenyegessen es zaklasson. Te vagy a legfontosabb ne feledd. Es azok a fenyegetések nagyon nagyon komolyak. Többet ne beszélj vele.
2018. szept. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!