Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire gáz a 30 év korkülönb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz a 30 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Ha egy 16 éves lány összejön, egy 45 éves pasival, abban mi a kivetni való?
2021. márc. 15. 22:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
46%
Melyik feletted hatalmi viszonyba levő pasi kezdett ki veled?
2021. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%

Na mindegy 15 év múlva, a pasid már öregotthonba lesz, te meg neveled egyedül a gyereket, mert általában itt arra szokott menni hogy felcsináljon és ezzel magához láncoljon.

35-40 meg már özvegy leszel, egy gyerekkel.

2021. márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
72%

kérdező ?! ha te vagy a lány... apád hány éves ?

nem gondolod h valami NAGY PROBLÉMA VAN OTT ha valakinek 45 évesen se kutyája se macskája ?!

2021. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
23%

#12 szerintem a legtöbb ilyen lazulós dugásra megy, mégis ki akarna gyereket 45 évesen egy tinivel? te hol élsz?:D


#13

Egyébként honnan veszed, hogy se kutyája se macskája? Miért ne lehetne valaki elvált, többgyerekes, vagy mondjuk nyitott kapcsolatban, stb stb... ne valami sarkított dolog ellen érvelj dühből, mert annál könnyebb lesz egy pillanat alatt az élére állítani és lesöpörni a teljes mondanivalód az asztalról.


Továbbra is azt mondom, hogy szerintem laza kapcsolatban oké. Mellesleg sokkal, sokkal több tini lánynak van 30-as, 40-es férfiakkal kapcsolata mint gondolnátok. Ami azt illeti, évezredek óta így van. És mégis forog a Föld.

2021. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, de a csaj fogja fel, hogy ő csak egy átmeneti punci, semmi több ;) És ne gondoljon komolyra.
2021. márc. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
100%
hihi, a felnőtt férfi valószínű beteg:) neki lehetne annyi esze, hogy nem fiatal lányokat manipulál, hanem vele egykorú nőkkel kezd ki. ahogy előttem is írták, vedd észre hogy csak kihasznál! nem tudom hol vannak a szüleid, de 16 évesen ilyenbe keveredni nem valami szép:( az meg a másik, hogy nem is biztos hogy legális
2021. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
22%

#16 elég furcsa feltételezés, hogy egy lány csak kihasznált, védelmezni való, manipulált ostoba lehet. Szerintem egyáltalán nincs így általánosságban, ne magadból indulj ki. Vannak éretlenebb és érettebb lányok. Általánosságban egy 16 éves is tudja mit akar, hogy akarja, és kivel - majd ő eldönti.

"nem is biztos hogy legális". Akkor nézz utána, okoskodás helyett. Teljesen legális.

2021. márc. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
100%

#17


miért véded az ilyen férfiakat? :D szerinted normális, hogy felnőtt férfiként tini lányokhoz vonzódik? nem mondtam hogy az összes lány ilyen, de fontos tudni, hogy ennyi idősen még elég valószínű hogy az ilyen döntésekhez nem elég érett, és ezt az is bizonyítja hogy ilyen oldalakon kell erről meggyőzödnie! Ne próbáld már nekem bemagyarázni, hogy

normális a "kapcsolatuk" :)

Nem okoskodok, csak tudod én más szemmel látom ezt a témát...

2021. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

#18 30 felett is voltam tinilányokkal, nem kihasználásból, hanem mert kölcsönös volt a vonzalom. Sue me.

Az pedig hogy legális-e valami nem a te véleményeden alapul, hanem a jogalkotókén.

2021. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nekem csak azért fura mert én 30 éves férfi vagyok és öszintén szólva még nem találkoztam érett 18 éven aluli lánnyal, és abszolút nem vagyunk egy szinten. Bár eltudom képzelni hogy egy nagyon gyerekes vagy problémás 30 éves rájuk hajthat elsősorban.
2021. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!