Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire gáz a 30 év korkülönb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz a 30 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Ha egy 16 éves lány összejön, egy 45 éves pasival, abban mi a kivetni való?
2021. márc. 15. 22:20
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Miért is ne lenne legális? Semmiféle törvényt nem sért. És miért lennék csak egy punci?? Elárulom hogy nagyon jókat szoktunk beszélgetni és nevetgélni, de egyre jobban látom hogy a férfiak csak irigységből ítélik el.
2021. márc. 24. 23:00
 22/26 anonim ***** válasza:

De kérdező ha ennyire ‘biztos’ vagy magatokba, akkor miért itt kérdezed idegenektől hogy ciki e...?!?!

Azért ez sok mindent elárul.....

legyél boldog most vele de nem fog ez örökké tartani, majd rájössz :)

2021. márc. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
#22 miért kellene valaminek örökké tartani, hogy jó legyen? Ti tényleg ilyen dögunalmasan éltek és gondolkodtok, vagy csak itt jön elő belőletek a konzervativ nyugger? Bleh.
2021. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#23 mindenki mas!!! en mar 6,5 eve vagyok az elso kapcsolatomba es 24 eves vagyok a parom 26.... jo ameddig jo egyenlore egymással tervezunk !!! lehet hogy neked ez unalmas nekem ez a normalis...

de 30 ev az rohadt sok!!! ez a velemenyem 16 evesen eleg naiv meg az ember ..... es en nem tudom elkepzelni ezt hogy működjön ... gondoln bele lehet ha komolyra fordul hogy merne bemutatni az anyjanak a majdnem ugyanannyi idos parjat???? sztem ultragaz

véleményt kert a kérdező, megkapta

2021. márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
#24 voltam én is a tiednél is hosszabb kapcsolatban. Ne aggódj, majd valamelyikőtök többre vágyik. A monogám kapcsolatokat a 21. Században max vegetáló zöldségek élvezik, mindenki más félrehord. Ezt el lehet fogadni es boldogan élni, vagy elutasítani és görcsölni rajta.
2021. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

#18 vagyok


figyelj, ebbe senkinek nincs beleszólása nyilván, de ha ezt egymagadban nem tudod eldönteni, és ilyen oldalakon kell segítséget kérned ahhoz hogy egy ilyen emberrel össze gyere-e, ne csodálkozz ha savaznak.

ez a te döntésed, de véleményem szerint ez akkoris beteg hogy felnőtt férfi létére ilyen kiscsajokhoz vonzódik:D


de egyébként meg igazuk van #24 #22, az ilyen kapcsolat nem tart örökké, mert majd vagy az lesz hogy amikor te a harmincas éveidben jársz, ő már nyugdíjba megy, és találsz egy fiatalabb fiút magadnak akkor jó esetben dobod érte, vagy csak szimplán nem fogod bírni a sok szidást ezzel az egész dologgal kapcsolatban. futókalandnak jó ilyen, de sztem komoly dolognak ne nagyon vedd

2021. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!