Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A tizenéveseknek a XXI....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tizenéveseknek a XXI. százasban milyen problémáik vannak amit a legnehezebben tudnak megoldani, vagy megoldhatatlannak tűnik?

Figyelt kérdés
Tizenévesek és huszonévesek válaszát várom....
2021. márc. 16. 17:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#10


Kibogoznád ezt nekem? Mert én nem tudtam... :)))

2021. márc. 17. 05:26
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

Sok nyomás van rajtunk is. Például a szépség, ha nem vagy szép, nem nyitnak feléd. Szép, formás alak már 16 éves korban elvárás a fiútól. Ha 16 évesen nincs nagy cicid, popid akkor nem vagy "jó" csaj.

Igen, ott van a szegénység, ha szüleidtől nem kapsz annyi pénzt, hogy divatos ruhákban járhass mindig.

Nekem a pályaválasztás is stresszes, sokan nem tudjuk eldönteni 8.ban, hogy mit is akarunk csinálni egész életünkben.

2021. márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Kedves utolsó, kettes vagyok. A szegénységnél éppen nem arra a kategóriára gondoltam, mikor a divatos ruhák hiányával van probléma. Az, hogy a családod hétről hétre él és látod, mennyire fáradtak a szüleid, az hatalmas stresszt jelent. És amit írtál is ugye, ha nem vagy szép például nem nyitnak feléd, ugyanez van a szegénységgel is. És kedves kérdező, igazad van, tényleg egy globális probléma, azonban egyszerre személyes is Főleg azért emeltem ki, mert sejtettem, hogy lesz, aki azt gondolja a tizenéves korosztály minden tagja elkényeztetett és nincsenek igazán nagy gondjaik. Vannak kivételek, méghozzá nem is kevés. Örülök, hogy ezt szerencsére sokan észreveszik. Csupán ennyit szerettem volna még hozzá fűzni ehhez. :) Szép napot mindenkinek!
2021. márc. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
13! 12-es vagyok, igazad van, hogy nem a divatos ruha a legnagyobb probléma, de a legtöbb fiatalnak (itt a 14-16 éves korosztályra gondolok kb) sajnos csak ez jön le, hogy nincs új ruha, új telefo. Ismerek ilyen embereket.
2021. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A médiának a negatív hatásai. Önértékelésed eléggé le tudja rombolni ha mindenütt tökéletes csajokat/pasikat látsz. Azt ülteti beléd, hogy neked is ilyenek kell lenned ha sikeres akarsz lenni. Nem tudom, hogy ez új tini probléma vagy régen is volt csak nem volt neve, a szorongás. Az állandó stressz, a megfelelési kényszer a suliba nem valami pozitív. Étkezési zavarok. Sajnos azt látom, hogy elég gyakori.
2021. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

12-nek Köszönöm az őszinte választ. Ilyesmit vártam :)


pacsi ment. Érthetetlen miért pontozták le...

2021. márc. 17. 23:10
 17/18 A kérdező kommentje:

#15


A társadalomban jóformán mindenhol elvárás, hogy tökéletesnek mutasd magadat, ami tovább fokozza a bajokat, mint hogy senki sem tökéletes.


Ellenben az emberek többsége igyekszik menőzni, és még saját magának sem vallja be a problémáit.

2021. márc. 17. 23:15
 18/18 anonim válasza:

#12


A kis cicire én mindig azt szoktam mondani, hogy Romy Schneidernek is kis melle volt, mégis a lábai előtt hevert a világ.


A magabiztos kisugárzás, műveltség, intelligencia sokkal többet számít. És ezeket lehet fejleszteni! Igaz 1 miláért cserébe a ciciket is kitömik :))))


Amúgy a mellbőség később okoz majd gondot, amikor is a nagy mellű csajok könnyebben híznak, 30as éveikben kezd lógni stb...

2021. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!