Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Menne ez az egész?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menne ez az egész?

Figyelt kérdés

Beszélgetek már egy jó ideje egy sráccal(1-2 éve) és úgy döntöttünk hogy összejövünk,nagyon jól megértjük egymást és van nagyon sok közös témánk,nyilván beszélgettünk is már(nem csak képen láttuk egymást és nem csak írásban beszéltünk).

És eddig minden szép és jó csak ő külföldön lakik,én sem látok itt sok jövőt,ezért beszéltünk már arról hogy kimegyek hozzá,de 2 évem még van a sulimból,amit nyilván befejezek. 2 év sok. Nyáron jön haza elvileg,ha nem szól bele a vírus. És nyárvégén megy haza,viszont nem tudom hogy bírni fogjuk e,látok jövőt magunknak,viszont a szüleim nem tudom hogy hogy fogják fogadni,nyilván el kell fogadniuk,de ha nem akkor meg ellenzik,azt meg nagyon nem szeretném,nehezebb is lenne úgy.


Valaki ki bírt már ennyi időt,hogy aztán ténylegesen is együtt éljetek?


2021. márc. 19. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek igazak az érzései minden működhet ha mindkét fél akarja,illetve a szüleid ha azt akarják hogy boldog legyél akkor támogatnak mindenben normál esetben,ha valaki szereti egymást még 5000km sem lehet akadály.
2021. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi azért nem ilyen ritkán találkoztunk, de 4 éven át ingáztunk egyetemről haza és csak hétvégente láttuk egymást, mielőtt összeköltöztünk.
2021. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2021. márc. 19. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag már 2 éve csináljátok csak nem hívjátok kapcsolatnak, hanem ismerkedésnek...
2021. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát...

Én nem zárkoznék el az ismerkedéstől az életben sem, de ha ennek ellenére is kitart kapcsolat az jó lenne

2021. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek ez így jó, akkor csináljátok. Majd az idő eldönti, hogy mi lesz veletek vagy van-e jövője.
2021. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!