Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hete vagyunk együtt és már sokszor célozgatott a csókolózásra de mindig eltereltem a témát mert félek a csókolózástól mivel soha nem csókolóztam még. Légyszi segítsetek hogyan kell jól csókolni, tudom hogy ez ösztönből jön meg minden de ez nekem nem elég. Normális válaszokat írjatok légyszi.
2021. márc. 22. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Becsukod a szemed, átöleled, ő is tég3d, és a többit érezni kell, jönni fog magázól 😍
2021. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Nyelveddel.
2021. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Ha tenyleg ennyire eletkeptelen vagy, hogy meg filmen se lattal csokolozo embereket es elkepzelni nem tudod mit kene csinalni, akkor biztosan tul gyerek vagy meg hozza.
2021. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a legfontosabb hogy előtte mindketten figyeljetek oda a szájhigiéniára, előtte vegyetek be egy Halls vagy ha tudtok mossatok fogat mert elég kellemetlen meglepetések érhetnek :D

Nekem az első csókom egy osztálykiránduláson volt, addigra már besöröztem, boroskóláztam, pálinkáztam és dohányoztam is szóval szegény csajszinak nem volt egy kellemes élmény :D

2021. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dwikee01 ***** válasza:
Nem kell felni majd jön magától ez belénk van kb kódolva hogy hogyan kell
2021. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
vágj félbe egy almát, és edd ki a héjából, ugyan azt kell csinálni
2021. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!