Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, hogy szingli akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szingli akarok lenni ? 18/L

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt és nekem ő vette el a szüzességem ő mar vagy 4 lánnyal

Volt előttem.Úgy gondolja, hogy én vagyok az igazi és családot szeretne velem stb és én is szeretem őt nagyon bár sok külömbség van köztünk én mégis gondolok arra, hogy milyen lenne mással mást is tapasztalni bulizni élni de viszonylag visszafog már nem hiszem elmondtam neki hogy ha tovabb féltékenykedik meg megakar tiltani dolgokat otthagyom mostmár nem szól és megváltozott ezen a téren

Soo légyszi valami tanácsot vagy személyes tapsztalatot elfogadnék köszönöm előre is



2021. ápr. 5. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem neked is jogod van kipróbálni hogy milyen más fiúkkal,ő már kiélte magát, de te neked még nem volt lehetőséged.

Ha így érzel akkor ha nem is most majd házasság után fogod megcsalni vagy félrelépni, ez feszültséget fog okozni mindenképpen.

Egyértelmű hogy mit érzel, az is feltünt már hogy nagyon sok a különbség köztettek,ami megint csak nem jósol sok jót a jövöt illetően

2021. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Mivel elgondolkodtál már hogy milyen mással, rég rossz.

Szakítás lesz, vagy szar kapcsolat.

2021. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Amúgy nem értem a lepontozást, ha most benne vannak ezek az érzések hiába nyomja el, később felszínre fognak törni, és lehet hogy akkor már gyerek életét fogja tönkretenni.

Ha valakinek ilyen kétségei vannak akkor nem szabad elköteleződnie.

Fiatal lány akit még gyereként szedett fel a barátja akinek már fél tucat csaja volt előtte, azért kicsit pofátlan a lánytól elvárni hogy neki csak ő legyen...

2021. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Most akkor szingli akarsz lenni, vagy "k...va" mert a kérdésből inkább az utóbbi jön ki.
2021. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nemtudom ki pontozta le az elso valaszolot de koszonom mindenkinek es teljesen igazatok van csak nemtudom hogyan hagyjam ott az mar akkor nagyon komoly es velem meg ilyen nem tortent annyira nem viselne meg csak az hogy tudom hogy utanna mar nem lesz az eletemben es ez ami megremit es visszatart
2021. ápr. 5. 20:11
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Miután megtetted elöször rosszul fogod érezni magad, de hamar rá fogsz jönni hogy van élet nélküle és végre szabadon kiélheted magad amelyre minden tizenéves lánynak fiúnak szüksége van, mert csak úgy tudsz megkomolyodni ha ez az életszakasz sem marad ki az életedből.


Vannak akik elnyomják ebből lesz az 20 évesen gyerek mellett akarja bepótolni ami kimaradt, vagy még rosszabb 30-40 évesen vergődik a soha meg nem élet éjszakák bulizások kalandok hiányát pótolandó.

2021. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
csak azért akarsz szingli lenni, mert még nem találkoztál velem ;)
2021. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Én meg apacs helikopter szeretnék lenni
2021. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
én a helyedben élném az életem, és ilyen fiatalon nem ragadnék le egy embernél
2021. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen nagyon aranyosak vagytok
2021. ápr. 5. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!