Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt olyan barátotok aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan barátotok aki szabályokat állított nektek, aki irányítani próbált? Mennyire élveztétek ezt?

Figyelt kérdés

#alávetet
2021. ápr. 6. 23:57
 1/5 anonim válasza:
21%
Volt de csak olyanokat mint hogy nem beszélhetek más fiúkkal meg ilyesmi. Engem nem zavart örültem hogy fontos vagyok neki
2021. ápr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Volt aki megpróbálta, de viszonylag hamar megmondtam neki, hogy vagy abba hagyja a parancsolgatást és elfogad úgy, ahogy vagyok, vagy útjaink elválnak, mert ennek így nincs értelme.


Bajlódjon a manipulatív majmokkal az akinek hét anyja van. Az esetek több ségében az ilyesmi mérgező, bántalmazó kapcsolathoz vezet.

2021. ápr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsere nem volt, addig lenne a baratom xD
2021. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Megpróbálta mikor még ismerkedtünk. Megmondtam neki, hogy a kutyájának parancsolgasson, ne nekem. Majd tiltottam.
2021. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Lányok szerintem nem erre gondol hanem szubmisszív hajlamokkal rendelkező embereket keres, akik élvezik hogy dominálják őket. Ez nem abból áll hogy nem beszélhetsz más srácokkal (illetve az is benne lehet) hanem hogy ő mond valamit (parancsot ad, ez lehet pl annyi is hogy mit reggeliző mit vegyél fel és hasonlók) amit te teljesítesz és ez neked örömet ad erre izgulsz, de ebben benne van az is hogy nem kér tőled olyat ami nem adja ezt az örömet vagyis vegső soron mondhatsz nemet is.
2021. ápr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!