Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tud egy lány felajánlani?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tud egy lány felajánlani?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy majd amint a koromat leírom a kérdésem végén, fiatal vagyok, és, hogy majd megkapom,hogy "nincs annyi tapasztalatod mint egy 30 évesnek" ez rendben is van, de akkor is az lenne a kérdésem, hogy tulajdonképpen mit tudna egy korombeli srácnak (18) felajánlani egy 18 éves lány? Nekem például?

-A szex az ami az elsőnek és legtöbbet feljön, na most arról annyit, hogy az kvázi egy "közös" érdek, mert elvárás, hogy ő is jól érezze magát, szóval nem csak arról szól, hogy én végezzek, aztán viszlát.

-A második ami feljön az az emotional support. Ezt sose értettem, nem tudom, én nem vagyok az a fajta, akinek a fejét kell simogatni esténként, hogy "meg tudod csinálni" vagy nem tudom hogyan képzeljem el ezt. Azt gondolom, hogy elég magabiztos vagyok, hogy a saját lábamon meg tudjak állni, mint pl. élsportban ahogy eddig is tettem, nem változna semmi.

Tehát a kérdésem az, hogy egy korosztályánál magabiztosabb srácnak mit tud egy 18 éves lány felajánlani, amitől azt mondom, hogy "waoh, ettől a csajszitól tanulni akarok"? Státuszt? Felszínt? 18/F



2021. ápr. 13. 13:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de a kerdesed alatt eléggé mashogy jott le, érdemes lett volna ezt már az elején említeni és tisztázni:)

A válaszolók közül mindenki helyeset mondott, szóval nem kell azonnal idiotázni, köszi😗

18/l

2021. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, nem megbántani akarlak, de szerintem még nem voltál szerelmes. Ha megszeretsz valakit, pont nem azt fogod nézni, hogy a partnered ,,mit tud letenni az asztalra" és ha viszont szeret, ez őt sem fogja érdekelni. Szerelmes ember megy neki a falnak, nem lát semmit, nem érdekli semmi, csak hadd legyen együtt azzal, akit szeret. 😊
2021. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#12!

Voltam már éppenséggel, nem fogod elhinni :D És nem az a 3 hét alatt "halálosan szerelmes vagyok" típusú dolog volt.

Amit az utolsó sorban írsz le az nálam inkább naivságban jött ki. Azt tudom belőle, hogy azóta nem nagyon kerítek neki helyet az életemben, mert nem akarok :D

2021. ápr. 13. 23:36
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert csalodtal?
2021. ápr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#13


Először is teljesen normális stílusban válaszoltam a kérdésedre, az, hogy egyszerre támadsz és védekezel, sokat elárul.🙂


Másodszor, az utolsó két mondatodból látszik, milyen naiv vagy még.🙂


Harmadszor pedig, ez a vita nem vezet sehová. Nem győzhetlek meg, hiszen határozottan ragaszkodsz az álláspontodhoz, meg vagy róla győződve, hogy ebben a témában igazad van. Különbözik a véleményünk, ami rendben van, maradjunk is ennyiben. 😊

2021. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Illetve úgy érzem, a 14-es rátapintott a lényegre.
2021. ápr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%

Én is sokat gondolkodtam rajta, hogy ha nem lenne ilyen erős szexuális vonzalmam feléjük, mit tudnának nyújtani? Mert simán találok olyan férfi havert, aki intelligensebb, okosabb, jobb megfigyelő, vagy viccesebb, mint a lányok 95%-a.

De igazából, különleges lányokat nekem sikerült megismernem, akik a személyiségükkel, a társaságukkal rámutattak olyan személyiség hibáimra, amelyeket nem láttam. És ők azonnal látták, és éreztették metakommunikációval. Ők az ellentéteid, a másik feled, teljesen máshogy tapasztalják az életet, sokat lehet tőlük tanulni, csak tudni kell, milyen módon. Én már figyelek minden részletre, mire hogy reagálnak, mikor éreztettem velük jót, mi nem tetszett nekik, mi az amit szeretnek.


Ez ilyen baromság a társadalomtól, h TEGYÉL le az asztalra, meg legyen pénzed ha nőt akarsz, stb. Ha nem családot akarsz alapítani és összeugrani random emberrel, hanem a másik személyisége érdekel, leszarja az ember h most mennyi pénze van, meg mit tett le az asztalra.

De HA ilyen tömeg csajjal jössz össze, mint pl. amivel a tinder tele van, hát szexen kívül barátom semmit nem fogsz kapni szerintem, ami neked kéne.


Szóval, szerintem is szard le őket. Főleg akkor, ha már elérted a céljaid, mert akkor a státuszod, meg ilyen felszínes dolgok miatt még vonzóbb leszel a számukra, és jobban rád cuppannak. Na akkor kell igazán szűrni h ki az aki téged szeret, és titkolni azt, h mid van, mit csinálsz az életedben, vagy mást mondani, h megnézd ő milyen csaj. De ezt könnyű kiszűrni azért.


De akkor meg ha megtalálod azt, aki jó ember, miattad szeret, iszonyat sokat tud neked adni, segíthet megismerni saját magad, segít érezni, h szeretve vagy.

2021. ápr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
23%

De am meg, a nők fentre házasodnak, a férfiak meg lentre. Szóval, alapvetően az kell, hogy te legyél az intelligensebb, a viccesebb, a magabiztosabb. A lányoknak többségében nem kell félénk, béna srác, az ciki, de a férfiak pedig megsegítik, szeretik a félénk, béna lányokat. Legalábbis az én köreimben ez totál normális, és így van, de tudom, h sok férfi annyira selejt, h semminek se lehet őket nevezni, csak én abba nem látok annyira bele.


Úgyh.. Hát rájössz majd, h eléggé unfair a dolog sok szempontból. Én kapcsolataim arról szóltak, h a másikat húztam fel érzelmileg, segítettem, támogattam, a haveromnak is ez volt. Nem volt még olyan lány, aki nálam magasabb "szinten" lett volna. Dehát, ez van, te vagy a férfi, az erő, akinek csinálnia kell a dolgokat, meg elfogadni, h hát a nők nem tudnak igazából annyira nyújtani semmit, csak nagyon ritkán. Szerencsés vagy, ha mégis többet tud ő nyújtani, de akkor talán egyhamar le fog lépni.

2021. ápr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szep altalanositas volt:D
2021. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
senkinek se kötelező az ellenkező nemre leredukálni az érdeklődését
2021. ápr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!