Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tud egy lány felajánlani?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tud egy lány felajánlani?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy majd amint a koromat leírom a kérdésem végén, fiatal vagyok, és, hogy majd megkapom,hogy "nincs annyi tapasztalatod mint egy 30 évesnek" ez rendben is van, de akkor is az lenne a kérdésem, hogy tulajdonképpen mit tudna egy korombeli srácnak (18) felajánlani egy 18 éves lány? Nekem például?

-A szex az ami az elsőnek és legtöbbet feljön, na most arról annyit, hogy az kvázi egy "közös" érdek, mert elvárás, hogy ő is jól érezze magát, szóval nem csak arról szól, hogy én végezzek, aztán viszlát.

-A második ami feljön az az emotional support. Ezt sose értettem, nem tudom, én nem vagyok az a fajta, akinek a fejét kell simogatni esténként, hogy "meg tudod csinálni" vagy nem tudom hogyan képzeljem el ezt. Azt gondolom, hogy elég magabiztos vagyok, hogy a saját lábamon meg tudjak állni, mint pl. élsportban ahogy eddig is tettem, nem változna semmi.

Tehát a kérdésem az, hogy egy korosztályánál magabiztosabb srácnak mit tud egy 18 éves lány felajánlani, amitől azt mondom, hogy "waoh, ettől a csajszitól tanulni akarok"? Státuszt? Felszínt? 18/F



2021. ápr. 13. 13:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Önmagát - hogy vele érzed teljesnek a napodat!

Ja, és ez lehet szex nélkül is!

2021. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Dopamin-t,Fenil-etil-amin-t,Oxytocin-t ,Szerotonin-t,Endorfin-t, ésmindezt olyan egyedi mix -ként amitől rá jösz a kérdésed értelmetlenségére...52/F
2021. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk társaságot? nem csak szexből meg közös bankszámlából áll egy kapcsolat. közös hobbik, közös élmények, emotional support (akkor is ha te "nem vagy olyan típus", azért csak jól esik hogy ott van valaki aki mindenben támogat)
2021. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem egy üzleti szerződés! Gyorsan tégy rendet a fejedben, mert ha nem akkor az élet fog!
2021. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen értékeket képviselsz és mit vársz el a kapcsolattól. Ha te művészlélek vagy és szerzel egy hasonló barátnőt, akkor inspirálhatjátok egymást. Ha te a fejlődésre vagy intellektuális stimulációra vágysz, akkor találhatsz olyan partnert aki ezt megadja neked. Ugyan ezt a kérdést feltehetnénk barátságokra vonatkozóan is. Mit tud neked adni egy barátod? Miért barátkozol pont vele? Valószínűleg azért mert hasonló az értékrendetek. Egy kapcsolat annyiban különbözik a barátságtól, hogy van benne intimitás. Az intimitással pedig hatalmas bizalom is jár (jobb esetben). Ahhoz, hogy egyáltalán együtt legyél valakivel, meg kell bíznod abban, hogy nem csal meg, nem ver át. Ezáltal szerintem a párod felé egy sokkal sebezhetőbb énedet mutatod mint a világ felé. Pont ezért gondolom, hogy kapcsolat, mindegy, hogy női vagy férfi oldalról egy tükröt tud eléd állítani, hogy mi az amiben fejlődnöd kellene, mik a rossz/jó szokásaid, tulajdonságaid és segíthet ezeket megváltoztatni vagy kibontakoztatni. Ha a tradícionális család híve vagy, a nő főz, takarít, gyereket nevel, ha a modern család híve vagy ez megoszlik 50%-ban, viszont a munka is.


Érzelmi támogatás alatt szerintem az emberek nem a fej simogatást értik, hogy "ügyes vagy, meg tudod csinálni",hanem a következőket: Tegyük fel átlagban 80 éves korodig élsz, statisztikailag eszméletlen kicsi rá az esély, hogy ne legyen minimum egy olyan mélypont az életeben, ahol elbizonytalanodsz önmagadban és a helyedben a világon, megkérdőjelezed a miértjeidet, ilyenkor egyrészt hasznos, ha van melletted valaki, aki mindenkinél jobban ismer és reálisan reflektálni tud a problémáidra, másrészt valaki, aki meghallgat és megbízol benne, hogy nem fog lehülyézni.


Ahogy az előttem lévők is leírták a boldogságnak egy fontos alappillére az emberi kapcsolatok (legyen az párkapcsolat vagy baráti).


Összességében úgy gondolom, hogy egy nő/férfi többet ad az életedhez azzal, hogy élvezhetővé teszi azt, ami előtte unalmas volt, segít gyorsabban elérni a céljaidat és melletted áll, ha elbizonytalanodsz az úton.

2021. ápr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"Waoh ettol a csajszitol tanulni akarok" itt mire gondolsz? Hogy fejlődj általa és jobb legyél?

Egy lány nagyon sok mindent tud adni egy srácnak, és fordítva is

Az emotional support az tenyleg nem azt jelenti hogy simized a fejet valakinek es biztatod hogy sikerulni fog. Sokkal tobbet jelent ennel

2021. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi az ,hogy felajánlani???? Nagyon elborúlt felfogásod van ! 18 évesen meg komoly státusza lehet...Inkább vonulj ki az erdőbe és kerüld az embereket.
2021. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Helytelenül nézel egy párkapcsolatra.

Ne az legyen a fő témád, hogy mit tud egy lány fölajánlani, hanem az, hogy mit tudtok egymásnak, egymás boldoggá tételéhez tenni (ám, legyen: felajánlani).

2021. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Yes, ne csak a sajat erdekeid nézd. Te mit tudsz felajanlani btw?
2021. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem az én érdekeimet nézem idióták, hanem a közöseket. Miután én is leraktam valamit az asztalra, és beletettem a kapcsolatba (ahogyan akarjátok úgy mondjátok) kíváncsi vagyok, hogy ő mit tesz bele. Ezt értem a "felajánlani" alatt. Miután a lányoknál lehet pont esetleg megfelelek az elvárásoknak, mert abból aztán nagyon magasak vannak tőle felém irányulva.
2021. ápr. 13. 20:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!