Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek működhet a dolog? ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet a dolog? Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve ismerek egy fiút. Naponta levelezünk.

De egy idő után mind a ketten többet kezdtünk el érezni. Viszont egy másik fiú is szimpatikus. Őt is már több mint fél éve ismerem. Elhívott találkozóra, vele is nagyon boldog voltam. Végül kiderült, hogy ez egy randi

Megkérdezte akarok-e többet is mint barátság. Meglepett a dolog és megmondtam, hogy még átgondolom. Mivel mikor megkérdezte ezt, rögtön a másik fiú jutott eszembe. Tudtam, hogy neki is fontos vagyok és már többet érez, bár ezt nem mondta el eddig.

Megkérdeztem, hogy ő, hogy érez. Nem tévedtem, ott nyomban szerelmet vallott nekem.

Ettől a pontol nem tudtam mit tegyek. Mivel mind a két fiút szeretem. Egyiknek se szeretném összetörni a szívét.

Fogalmam sincs mit tegyek.

A fiú akivel levelezek, 400 km van köztünk. És csak Július 22.-én fogok vele találkozni először, de akkor is csak 3 napot leszünk együtt. Bár rájöttünk, hogy ketten ikerlángok vagyunk.

Viszont a másik fiú itt van közel hozzám. Nekem fontos lenne, hogy a barátomat megöleljem,és sűrűn találkozzak vele. Nagyon félek a tavkapcsolattol mivel életem első kapcsolatbát nem így képzeltem el.

Alig tudok majd vele találkozni.

Kérlek írjátok le a véleményeteket erről az egészről.



2021. ápr. 24. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

2 embert nem lehet egyszerre szeretni.

Válaszd a másodikat, mert ha igazán szeretted volna az elsőt, akkor nem jutna eszedbe másra nézni sem...

2021. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyiket sem ezen esetben.
2021. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
400 km az nem kevés, és valószínűleg nem is nagyon működne,szóval inkább a másik...de te tudod
2021. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyok lány, de egyelőre a 2. fiút ajánlom.
2021. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lánykent a közelebbit választanám. Egy tipp: egy érmének ugye két oldala van. Az egyik oldal legyen az egyik fiú a másik a másik. Dobd fel. Nézd meg melyik oldal/fiú. Ha csalódottságot érzel válaszd a másikat
2021. ápr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#1

Úgy is lehetne venni ha igazán szeretné a másodikat nem maradna szerelmes az elsőbe 🤷‍♀️

2021. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ!

Én is inkább a közelebbit választanám. Csak az a baj, hogy a távolabbi fiú már úgy tekinti, hogy együtt vagyok vele.

2021. ápr. 25. 08:29
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd meg a távolabbi fiúnak, hogy még sem szeretnél vele kapcsolatot, és hogy félsz a távkapcsolattól! Ha szeret, akkor megérti, és a barátod marad.
2021. ápr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!