Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Működhetne a dolog két ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhetne a dolog két ilyen különböző ember között?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú az iskolából, aki eléggé csendes, magának való és egyetlen egy barátja sincs. Én viszonylag "közkedvelt" vagyok, bár nincs sok barátom, de mindenkivel jó viszonyt táplálok, szívesen mozdulok ki, eléggé pörgős ember vagyok. Én többnyire csak élvezem az életet, az a tipikus nagyon mosolygós lány vagyok.A fiú ránézésre inkább komoly,nyugis, otthon ülős. Nos maga a kérdés lényege lehet-e esélyem nála? Tervezek odamenni hozzá,de nem igazán merem meglépni, mert félek az ilyen fiúkat "megrémisztik" az ilyen mindig vidám, mindig pörgős lányok.

Én 15/L, Ő 16/F


2017. nov. 24. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Először lehet, hogy gyanakvó lehet, mert ugye annyira nem megszokott, hogy a népszerű lányoknak a magányos srácok jönnek be, de elijeszteni nem ijesztenéd el, ha rendesen elkezdtek mondjuk beszélgetni. Megismer téged és ha lett is volna benne előítélet (who knows these days), akkor az is eloszlik, amint megismer téged. Szóval szerintem menj oda, próba cseresznye :)
2017. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy kapcsolatom egy olyan fiúval aki szinte az ellentétem volt.

Én ilyen csendesebb vagyok és nem vagyok túl népszerű ő meg a suli legmenőbb embere és nem bír nyugton maradni.

Szinte ellentétek voltunk mégis boldogok voltunk együtt. Elvileg az ellentétek vonzzák egymást.

Szerintem próbáld meg, menj oda hozzá. Sok sikert!

2017. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól,hogy csendesebb és magának való attól még lehet jó beszélgető partner és csak azokkal beszél jobban akit jól ismer. Én is nyugisabb srác voltam suliban és én jól megválogattam kivel szeretek lenni. Ismerd meg ő is téged és minden jól fog menni.
2017. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem igazatok lesz!:)
2017. nov. 24. 23:19
 5/13 anonim ***** válasza:

A válaszokat nem olvastam el, de én is hasonló voltam mint a srác akit leírtál. Legalábbis ami az iskolát illeti, amit az ottani osztálytársak láthattak belőlem, a valóság kicsit eltért ettől. Szóval lehet a srácól se tudsz még mindent :)

Rólam is azt hitték szobában gubbasztó, magamnak való csendes gyerek vagyok. De ezt csak ők látták belőlem, és amikor először lett barátnőm rengeteg fele mentem vele. Hülye lettem volna otthon ücsörögni, kirándultunk mindenfelé, nyáron velencei-tó, balaton. Üljön otthon a halál :)


Szóval semmit nem jelent az, hogy mit látsz belőle. Nyugodtan menj oda, meglepődik szerintem, nem megrémül :)

2017. nov. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem.

De te akarsz odamenni 15 évesen? Bexarás,hogy a lány akar udvarolni...

Jobb lesz ha megjegyzi mindenki: HOSSZÚ TÁVON(!!!) AZ ELLENTÉTEK TASZÍTJÁK (!!) EGYMÁST. A KÖZÖS DOLGOK ÖSSZEKÖTNEK.

Fogalmam sinmcs, mi alapján szimaptikus egy pörgős vidám lánynak egy magányos, csendes farkas. Majd ha felnőtt nő leszel, röhögni fogsz ezen.

2017. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!:)

Köszi a véleményt, én nem is állítottam, hogy az ellentétek, a kérdés lényege is ez volt.:) Az pedig, hogy oda szeretnék menni hozzá, nem értem miért olyan durva. Még csak nem is ismerem, lehet nem lesz belőle semmi, de azért beszélni csak beszélhetek vele, nem?:) Azért tetszik mert kíváncsivá tett azzal, hogy kissé különc. Eddig egy fiú tetszett csak rajta kívül, ő vele sem volt semmi, de ismertem, mert barátok voltunk. Eléggé idegesítő lett egy idő után, hogy nagyon hasonlóak voltunk, és mindenben egyetértettünk..

Az megeshet, hogy ha felnövök jót mosolygok majd ezen.:)

A többieknek köszi a választ!:)

2017. nov. 25. 15:52
 8/13 A kérdező kommentje:

*hogy az ellentétek jól működnek

Bocsi a szó kihagyásért!:)

2017. nov. 25. 15:53
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
#7: Azért durva,hogy egy 15 éves lány nem fér a bőrébe és ismerkedni akar. Hallod, a nyomulós csajok a legtaszítóbbak. OKé,hogy fogadod valakinek a közeledését, de hogy te kezdesz el tapadni...hát hallod........
2017. nov. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi, a fő kérdésre a válaszom: Nem.

Ezért írtam le,hogy a hasonlóság köt össze,mert ténmyleg így van. Különböző emberek mit keresnek egymás mellett?


ELmondod,mi értelme a kérdésednek? Te már eldöntötted,hogy odamész,de ha valaki (itt) ezt mégsem javasolja, akkor lehurrogod, mert ő "negatívat" mondott, a többi véleményét, mivel tiéddel egyezik, pozitívra értékeled és máris köszönöd szépen.

2017. nov. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!