Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mért mondta ezt a nővérem pasija?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mondta ezt a nővérem pasija?

Figyelt kérdés

Mennek most hétvégén családi összejövetelre a pasijához, és van valami új szomszédjuk (nő), aztán a haverjával beszélt a pasi hogy majd jól megnézi magának, erre mondta a nővérem hogy ő meg majd jól elveri ha nem vele foglalkozik, erre a pasi mondta hogy úgy is ott lesz a unokahúga majd ő megvédi. Úgyhogy ha verekedni akar majd vele verekedjen.

De ezt mért mondhatta?

Ti értitek ezt?



2021. máj. 7. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de szerintem te ne foglalkozz ezzel, nem a te ügyed, ez a pasi meg nyilván nem egészen komplett.
2021. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

annyi kötöd van hozzá hogy



SEMENNYI!!!!!!

2021. máj. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a múltkori mosogatós sztoris?
2021. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3

Hahaha ez jó, na ha arról akarsz sztorizgatni, hogy én mosogatok, hát nem tudom, az szerintem nem én leszek:)

2021. máj. 8. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!