Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg ennyien vannak rossz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyien vannak rossz kapcsolatban? 😕

Figyelt kérdés

Néha beszélgetek lányokkal, aztán egyszercsak elkezdik mesélni a bajaikat, és tökre olyanokat mondanak, hogy én nem is értem, hogy hogy lehetnek együtt ilyen srácokkal. Nekem most nincs barátnőm, így az szokott ezután jönni, hogy kitalálja a lány, hogy én kellek neki. Persze nálam akkor már offos a dolog, mert túl sokat tudok a múltról és zavar 😅😅

Miért maradnak bent az emberek rossz kapcsolatokban? Talán érthető, ha az az első kapcsolat, csak mégis 😕 bár... Tudom én is, hogy néha nehéz tiszta fejjel látni a dolgokat 🤔

Na, jól megbeszélgettem magammal, de azért érdekel mások véleménye is 😂😂😂😊



2021. máj. 15. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert naivak és kapcsolatfüggők?
2021. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
az emberek többsége fél a változástól :)
2021. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
A lányokat könnyű elnyomni, és nem veszik észre. Ezért a gyengébbik nem. Sokat sérülnek már az első kapcsolataikban, és vaksikák.
2021. máj. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Én soha nem hagynám elnyomni magam, mert mit képzelnek engem aztán nem fognak kihasználni, nem vagyok hülye!

Bocs ha indulatos lett de totál kikészít amikor süt a fiúról,hogy csak hülyíti meg kihasználja a lányt, de ő ezt észre sem veszi...rosszab esetben nem érdekli. Tipik. helyes, jóképű fiúkról van szó? Mert akkor gondolom azért maradnak vele... Ha nem akkor meg csak azért, hogy legyen valakijük..

2021. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kb jóképűek igen, de inkább sokszor azt vettem észre, hogy nem is tudják a lányok, hogy milyennek kéne lenni egy kapcsolatnak.

Aztán ilyenkor jön, hogy akkor majd én, mert én rendes vagyok, meg normálisan is nézek ki 😂 aztán mondom hogy sry, csak ezt mindig olyan szar 😅 aztán addigra már én is megkedvelem a lányt so ahh nem jó ez így 😅 csak engem is zavar amúgy, ha látom, hogy valaki naív😕😕

2021. máj. 15. 12:58
 6/11 anonim ***** válasza:
😂😂😅 Ja, hát sajnos sok lánynál elég a jó külső és már 😍....😕😒. Sok ilyen lányt ismersz? Esetleg valamelyikük megtetszett és zavar, hogy ilyen...?
2021. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, fontos a jó külső szerintem is, csak még olyan naívak, hogy azt hiszik, hogy ennyi elég 😂 aztán van olyan is, akinek nem volt orgazmusa a pasijával 2 év alatt.

Na mindegy, igen, volt, aki tetszett. Csak gondolkodtam ezen az egész dolgon, azért írtam ki a kérdést.

2021. máj. 15. 15:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos a szerelem sokmindent befolyásol. Én is kilenc hónapon át egy rossz kapcsolatban voltam aminek persze voltak nagyon jó pillanatai, de a végén már nagyon toxikus lett. Mégis a végén nem én szakítottam hanem a srác, mert én nem bírtam volna annyira szerelmes voltam belé. És azóta is csak fájdalmat okoz, sajnos könnyű ilyeneket kifogni. De jelenleg úgy vagyok vele hogy inkább maradok még szingli minthogy megint jöjjön egy toxic srác

17/L

2021. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan úgy vannak vele hogy elhiszik magukról hogy ennél úgyis csak rosszabb jönne és lehúznak nagyon sok időt, akár egy életet is egy rossz kapcsolatban, sajnos tapasztalatból beszélek.
2021. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a látszat is rátesz. Barátok/barátnők nyomására akkor is kapcsolatban maradnak, ha rossz az egész, mert nem a minőség a lényeg, hanem hogy legyen. És ha van, akkor nem lóg ki a sorból.
2021. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!