Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit vegyek első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit vegyek első évfordulóra?(fiúnak)

Figyelt kérdés

Nagyon tanácstanal vagyok. Szerettem volna valami szemelyéset, mint pl gravírozott üveg, amibe a mi képünk van belegravírozva, vagy ilyen karkötő, amiben a nevünk/ dátumunk van, meg gondolkoztam már azon is, hogy van az our story oldal és onnan egy kis könyvecskét összeállítani, de ezekkel mind az a baj, hogy valentin napra/születésnapra/félévre stb ilyesmiket adtam és már unalmasnak tartom, hogy mindig ilyet adok. az időm meg szorít mert pár nap múlva lesz az évfordulónk.

17/l



#ajándékozás #elsőévforduló
2021. máj. 17. 15:08
 1/3 Pruty ***** válasza:
Parfümöt, ha tudod milyet szeret, ha nem akkor derítsd ki!
2021. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fenykepalbum teli a kozos kepeitekkel
2021. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

#1 parfüm az jó ötlet,de könnyű mellélőni

#2 a fényképalbumnak a fiúk nagyrésze nem örül,hiszen ők kevésbé érzelmesek

saját véleményem az,hogy vagy készíts valamit,vagy nagyon személyes dolgot,amit csak ti 2-en tudtok

DE,a leggjobb ötlet ha magadat adod,kicsit sablonos,de tartsatok egy közös napot,amikor semmi mással,csak egymással foglalkozztok,telefon kikapcsolva,stb,ez a legromantikusabb szerintem.

2021. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!