Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 19 éves lány összejöhet 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány összejöhet 16 éves fiúval?

Figyelt kérdés
A srác nagyon érett, és 19-20 évesnek kinéz.

2021. máj. 24. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2021. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazabol ezekkela tarsadalmi dolgokkal van a gond. Barátaimnak elmondtam és mindegyik mondta hogy minek jövök össze vele, kisfiú. De nyilván én ismerem és tudom milyen de akkor is rosszul esik hogy ezért furán néznek rám.
2021. máj. 24. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem simán ,vannak érettebb 16évesek mind némelyik 20+ éves. Szerintem ne foglalkozz senkivel hallgass a szívedre
2021. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül.
2021. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 évesen is elvoltam a 19-20 éves lányokkal. Akivel kicsit jobb volt a viszonyom ott nem az volt, hogy "minek foglalkozol egy gyerekkel", hanem "mázlista...".

Nem mindegy milyen téren érett. Én 14 évesen se voltam sokkal különb, mint most. Ugyan úgy gondolkodtam az élet nagy dolgairól.

20 éves koromban is inkább a 30 közeliekhez vonzódtam, mert a korosztályommal nem igazán tudtam érdemileg beszélgetni vagy bármi egyéb. De rajtam nem is igazán csodálkoztak soha.

2021. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Nem volna jobb egy férfi?

Én is szívesen beszélgetnek 19eves lánnyal

40F

2021. máj. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
26%
Későbbiekben kiderül mennyire felnőttes. Mikor te 22-26 évesen ott fogsz tartani hogy jó lenne összeköltözni, ő meg anyu palacsintáját akarja minden este, ezért majd visszautasít.. Most még lehet megfelel neked, de nem tudhatod, ő mennyit változik az idő során. A fiúk lassabban érnek, ezért is vonzódnak a lányok idősebbekhez, velük már lehet tervezni.
2021. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy pina összejöhet egy fass*zal?
dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!