Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejöhetek úgy egy fiúval,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetek úgy egy fiúval, hogy nem vagyok szerelmes belé?

Figyelt kérdés

DE vonzódom hozzá, nem is testileg, csak egyszerűen olyan szinten kötődöm hozzá, hogy nem tudok élni nélküle. Egész nap ő jár a fejemben, amikor látom őt, boldog vagyok. Mikor beszélek vele, hirtelen azt sem tudom, mit mondjak... Es van az a furcsa érzés... Hasonlít a szerelemre, de nem az. Valami mélyebb annál. De nem tudom megfogalmazni.


Pár napja szerelmet vallott, és nem tudom, hogy érdemes lenne-e így összejönni vele, hogy fair lenne-e vele szemben, aki már 3 éve csak engem szeret.


Ti hogyan döntenétek? Köszi a válaszokat!


2017. szept. 23. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy szerinted mi a szerelem, de ez az.
2017. szept. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lassan már a szerelem se lesz elég az embereknek...
2017. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mirtiádész válasza:
Figyelj. El kell, hovy mondjak valamit....Te. Szerelmes. Vagy!!:)
2017. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért próbáljátok meggyőzni hogy szerelmes ha saját bevallása szerint nem az? Hiába írt le szerelemre utaló jeleket, a szerelem ezeknél több és egyben kevesebb.
2017. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!