Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túlgondolom vajon a dolgokat?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlgondolom vajon a dolgokat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal másfél hónapja vagyunk együtt (mindketten 18 évesek vagyunk).

Nem egy városban élünk és mivel én most érettségiztem így kevesebbszer is tudunk találkozni, mert neki rendes sulija van.

Már másfél hete nem találkoztunk, viszont a 3.találkozást mondta le mindenféle okok miatt...már mindkettőnk szülei is felhozták, hogy van-e valami gond köztünk, hogy nem találkozunk, tehát másoknak is feltűnik ez, nemcsak az én agyamban.

Vannak alkalmak, amikor fent van, de órákig nem ír vissza, valamint mostanában az is előfordul, hogy így estére (több órás figyelembe sem vétel után) a telefonja ki van kapcsolva és félek, hogy valami történik vele.

Amikor felhozom azt, hogy legalább 1-2 szót írhatna ahelyett, hogy órákig "lógva hagy" azzal áll elő, hogy állandóan hisztizem.

Ezek után felmerülhet az, hogy piócaként viselkedem, de szinte alig beszélünk az elmúlt időben és én nem egy alkalmi kapcsolatba mentem bele az ismerkedésünkkor.

Csak túlgondolom a dolgokat, vagy tényleg komolyan elkellene beszélgetni erről a barátommal?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. máj. 26. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor velem így viselkedett az egyik exem, az lett a vége, hogy kidobott :/
2021. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor nekem anno (mostmár exbarátnőm) érettségizett mi is egy hónapig nem találkoztunk, mindent ki lehet bírni, de ehhez 2 ember kell. (nem e miatt lett vége, bár nálam jobb pasit úgysem fog találni)


Szóval igen, beszélned kell a barátoddal mindenképpen személyesen, hogy ez igy nem jó, és nem vagy pióca, csak hiányzik és ha már nem taliztok, legalább írhatna, megértelek.

2021. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"a telefonja ki van kapcsolva és félek, hogy valami történik vele"


Ettől nem kell félni, semmi nincs vele. Feleslegesen aggódni értelmetlen, egyszerűen nem érdekled eléggé. Más készülni a sulira és hogy emiatt kevés ideje van, meg más hogy hosszú ideje üzenetet se lehet váltani vele.


Érdemes lenne beszélni vele majd hogyan tovább, de nem tudom most készül-e vizsgákra és azok mikor lesznek.

2021. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát a barátod már kifelé menne a kapcsolatból. Sajnálom.
2021. máj. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!