Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hamar volna ez az egész?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamar volna ez az egész?

Figyelt kérdés

A mi sztorik fura

Röviden voltunk együtt 3-4 hónapja de azóta az én hibámbol szakitottunk.

Most hogy vissza jöttünk a suliba meg beszéltük és kaptam úgy mond egy újabb esélyt.

Újra kezdjük az ismerkedéstől kezdve mindent.

Azon gondolkodom most rá írjak e hogy holnap suli után elmegyunk e valahova?!

Amit tudni kell rólunk egy koliba vagyunk es osztályba, de mivel este van és nincs át járás azon gondolkodom hogy írok neki?

Mit tegyek?



2021. máj. 31. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha újrakezdtétek, akkor ragadj meg minden alkalmat, amit együtt tölthettek, írj neki amikor csak szeretnél, randizzatok. Bár azt nem írtad, miért szakítottatok pontosan, ha esetleg túl nyomulós, levakarhatatlan voltál, és ezért mentetek szét, akkor felejtsd el, amit elsőnek írtam 😁😅
2021. jún. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Ha esetleg túl nyomulós, levakarhatatlan voltál, és ezért mentetek szét, akkor felejtsd el"


Ilyen nincsen (ha a csajnak tenyleg bejon a srac).


Ha egy csaj szerint egy srac "tul nyomulos", "levakarhatatlan" azt rendesen beken kell hagyni es rendes, tisztesseges tavolsagrol leszarni.


Olyan csaj akinek egy srac bejon ilyen meg tavolrol sem jut az eszebe.


Sot nem hogy orulni fog az ilyennek a megfelelo fiutol, de meg ugyanugy viszonozza, ha nem jobban.


Ez a "tul nyomulos" szoveg arra jo, hogy erosen es elegge bunko modon jelezze egy lany egy sracnak azt, hogy "pattanj mar le". Masra nem.


Ezt tapasztalatbol is tudom, es tobb novel is beszeltem errol, es ok is igy latjak.


Amelyik ember ezt tagadja, az valamit nagyon melle beszel/nem tud.

2021. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

"tul nyomulos"

Azért előfordulhat ilyen, fiatalabb korban.

Vagy, ha szűz.

2021. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem igaz 😅 hogyne lehetne már, pl.adott egy lány, tetszik neki a srác, de a srác folyton rajta akar lógni, minden nap, minden percben, amint elválnak, egyből ír, ha a lány nem ír vissza 2 percen belül a srác már hívja, ha a lány elmegy a barátnőivel valahova, a srác 10 percenként hívogatja, ha nem veszi fel akkor abból dráma van. Szóval ne mondd már, hogy nincs ilyen, én saját bőrömön tapasztaltam, és ez baromi idegesítő, ha a másik nem hagy levegőhöz jutni😅 Persze a kezdeti időszakban így szokott ez lenni, hogy mindig együtt vannak a párok, de azért van magánélet, barátok, amit ugyan úgy nem szabad elhanyagolni senki miatt sem
2021. jún. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azert ez nem pont igy van.


Bevallom van olyan aki tenyleg megszallott modon kergeti a parjat, de en altalanossagban beszeltem.


Itt tisztazni kell, hogy mi az hogy "folyton rajta akar logni", "minden nap", tulnyujtas nelkul, mert ezzel igazabol nincs semmi baj ha kolcsonos a szerelem.


Ahogy irtam, sok no bevallotta hogy ez kamu es ez csak akkor fordul elo ha a csajnak nem tetszik igazabol a srac/nem erez kolcsonos merteku vonzodast.


Es valamiert erdekes modon csak tinedzser korban hallottam ilyet utoljara, meg persze itt gyakorin parszor.


Ez valami annak lehet a megfeleloje amikor a srac szerint teljesen oke ha elmegy smacizni meg bulizgatni mas csajokkal, meg aztan egy is dugica is kozbeesik valaki massal.


Felnott korban mar megtanul az ember kommunikalni es elo tudja adni rendesen, hogy megertse a masik hogy nem jon be neki.

2021. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, így igazad van teljesen, általánosságban nem így van, de azt nem tudhatjuk, hogy a kérdés írójával miért szakított a lány. Plusz ez a Tini párkapcsolatok kategória, pont aktuális lehet, ahogy te is írtad, tinédzser korban gyakoribb, azért is vetettem fel az ötletet
2021. jún. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A szakitas oka főleg a féltékenységem és talán az önzőségem, amin azóta javítottam...
2021. jún. 2. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!