Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egész éjjel hányok, még vizet...

Egész éjjel hányok, még vizet sem tudok inni mert hamar kihányom. Hasmenésem is van időnként, de olyan híg mint ha pisilnék. Mit csináljak hogy jobban legyek? Erre valami gyógyszer?

Figyelt kérdés

Este éreztem azt, hogy rosszul esik megenni az ennivalót. Egy órát szenvedtem, majd el kellett mennem mert hasmenésem volt és hánytam egyszerre.

Azóta még egyszer volt hasmenésem, de ez hamar véget ért.

De hányok állandoan. Először kajákat, már órár óta kívánom az innivalót. Próbáltam inni vizet, limonádét de mind kijön kb 20 perc múlva.

Olvastam a b6-ot, a hideg kólát kanalanként, gyümölcslevet. De ez mind nincs itthon most.

Addig is mit tegyek? Van erre valami módszer, hogy hamarabb felépüljek?

Köszönöm!

Pár családtagomnak vannak hasonló tünetei



2018. febr. 9. 01:53
 1/1 anonim ***** válasza:
vírus akkor talán ha sokan vagytok vagy gyomorrontás ha egy helyen ettettek valamit ha vírus menj orvoshoz amúgy meg lélegezz méllyet de ne túl méllyet lassan
2018. febr. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!