Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, az normális, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az normális, ha a barátnőm Instagramon minden nap bekövet valakit?

Figyelt kérdés
Elég sok képet kedvel naponta, izmos pasik képeit, női bikini modelleket, rajzokat. Ez teljesen normális, csajos dolog amire kár lenne féltékenykedni? Igazából az zavar, hogy pasikat követ be..

2021. jún. 11. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
A mai világban már szinte minden normális 🤷‍♂️
2021. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Ma már igen. Sajnos.
2021. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Wow. Pedig azt gondoltam hogy valami baj van velem és ezért néz férfiakat..
2021. jún. 11. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Addig, amí] nem csak pasikat, teljesen normális. Én is bekövetek sokféle embert, van közte például "fitnesz influencer", aki nyilván izmos és szexi lehet másoknak, de az edzős tanácsokért követem. Emellett férfi szakácsokat is követek, mert az is érdekel. De ugyanúgy követek női modelleket, vagy ruhaoldalakat, ahol vannak férfiak és nők is. Szóval ha magamból indulok ki, akkor teljesen normális
2021. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha amerikai pasikat követ be, nincs miért féltékenykedni, hisz messze vannak. Magyar pasiknál már elgondolkoznék, de addig sztem nincs gond, ameddig nem kezd el írogatni velük.
2021. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nos, kipróbáltam en is, csak csajokat követtem be és kedveltem képeket.


Mondjuk azt, hogy tegnap megkaptam, hogy látott valamit amit kedveltem, és az ő teste messze van tőle és nem zavarja, ha gyönyörű nőket kedvelek stb.. Kérdeztem, hogy ez miatt van(elküldtem a képet)? és utána kaptam vagy 10 képet, hogy ez, meg ez meg ez.. :D

Mondtam neki, hogy ez csak 1 teszt volt, mert kíváncsi voltam hogy fontos vagyok e neki, és valamilyen formában megnyugtató volt. :p

2021. jún. 16. 05:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!