Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Korai még a sexuális együttlét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai még a sexuális együttlét?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves vagyok, a párommal több mint 1 éve vagyunk együtt. Már egészen stabil a kapcsolatunk, elég érettek vagyunk, hogy ezt fent is tartsuk és nem kérdés, hogy hosszú távra tervezünk. Lassan elérkezett a pillanat, hogy már-már az első együttlétünket fontolgassuk.. Vegyes érzéseket kelt ez bennem, mivel szeretném, vágyom rá és kétség kívül vele szeretném az első alkalmam (mielőtt írnátok, hogy apróbb dolgokkal kezdjük elmondanám, hogy már elég sok dolog történt köztünk, de ez már kezd nem elég lenni) viszont :


1. Kicsit félek a biztonságom miatt. Az óvszer mint tudjuk nem 100%-os és amilyen balszerencsés vagyok, Isten ments, hogy történjen valami baki.. Az egész testemet, hormonházamat és akár az életemet is felforgathatja.


2. A koromat is kevésnek tartom még ehhez, bár mások szerint ez az ideális, viszont én évekig abban a tudatban voltam, hogy 18 éves koromig nem szeretném elveszíteni a szüzességem és mivel elszántan ezt vallottam, most mintha bűntudatom lenne, hogy ezt megszegni készülök és rosszat cselekszek.


3. Nagyon érzékeny a testem és őszintén picit félek, hogy nagyon fájni fog-e az elején. Tudom, hogy ő vigyázni és figyelni fog rám, de gondolom normális, ha picit tart az ember az ismeretlentől.


Persze tudom, hogy ez nem kor és stb függő, pont ezért nem szimplán csak feltettem a kérdést, hanem leírtam a körülményeket. Az érdekelne, hogy szerintetek helyesen döntünk-e, ha hamarosan (mondjuk 1-2 hónapon belül) ezt meglépjük. Természetesen a-mellett, ha a hangulat és minden más adott lesz és ha úgy érzem készen állok erre abban a pillanatban.



2021. jún. 15. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem beeszéld meg anyukáddal. Ő gyakorlottabb a témával kapcsolatban és biztosan segíteni fog abban, hogy a lehető legkevesebb esélye legyen a bakinak. De szerintem ha te úgy érzed hogy készen állsz rá, akkor igen, mert ezek alapján értelmesnek tűnsz, és nem olyannak aki az első pasijával 1 hét után le akar feküdni.

Egy tipp, hogy használat után ha vizet töltötök a gumiba, akkor tudjátok ellenőrizni hogy biztos nem szakadt e ki, ha esetleg mégis, akkor esemény utáni tabletta még a megoldás, csak abba rengeteg hormon van.

2021. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy érzed, szerintem 1 év után már elég időszerű, de csak akkor ha úgy érzed.

Gumit szabályosan kell használni, akkor nem lesz gond. Eddig volt valami? Orál?

2021. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
#1 isten ments hogy vizet töltsetek bele. Ne csesszegessétek a gumit használat előtt, ha kihajtogatjátok az csak rosszat tesz neki. Csak figyeljetek arra hogy jó minőségű óvszert használjatok, utána ellenőrizzétek hogy nem szakadt-e ki (leveszi és megnézutek szivárog-e). Valszeg nem lesz gond, de ha mégis kiszakadt irány még aznap az orvos és esemény utáni és akkor tényleg minden rendben lesz
2021. jún. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Az első válaszoló nem azt javasolta, hogy használat ELŐTT töltsél fel a gumit vízhel, hanem használat UTÁN. Akkor kiderül, hogy lyukas volt-e.


A kérdésre:

Valóban anyukád tud ebben a legtöbbet segíteni, főleg ha beszélsz vele erről akkor bizalmas lesz veled és könnyebb lesz neki szólni, ha van valami.

Tényleg értelmesnek tűnsz, nem olyan vagy mint akik napi szinten kiírjám, hogy "Vajon terhes lehetek? Nem használtunk gumit..."

Esetleg ha nagyon féltek, akkor nem benned megy el, hanem érzi, hogy jön a pillanat kiveszi és ott megy el.

Remélem szép emlék lesz!

2021. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
Se a szex se a kapcsolat nem való még neked. Várj 18 éves korodik mindkettővel.
2021. jún. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Ja és nem bántásból írtam ,de a kérdés alapján tényleg úgy gondolom ,hogy egyik se való neked.
2021. jún. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Sok a duma míg ezt megfogalmaztad már rég lezavarhattatok volna egy menetet.
2021. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha még a szexuális szót sem tudod helyesen leírni, akkor igen.
2021. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Cubina ***** válasza:
38%

Valóban jól érzed, hogy 16 évesen még nem vagy elég érett a szüzességed elvesztésére. Tudom, hogy sokan már 12 évesen is szexelnek, de attól még nem az a normális dolog. Gondolj arra, hogy egész életedben csinálhatod, nem kéne a kamaszkort ezzel tönkretenni.

Én is azt mondogattam mindig, hogy 18 éves koromig várni fogok a szexuális együttléttel (minden barátnőm már 12-13 korában elvesztette a szüzességét), aztán 2 hónappal a 18. szülinapom előtt történt meg a dolog (nagyon szerelmes voltam), de még így is sokáig lelkifurdalásom volt, mert nem vártam addig.


Ha a barátod tényleg szeret és hosszú távra tervez veled, akkor meg fogja érteni, hogy neked ez még korai. Gondolom ő idősebb is nálad valamivel.

Én azt az "elég sok" dolgot sem csinálnám addig, mert csak egyre jobban felhúzzátok egymást, és egyre nehezebb lesz visszafogni magatokat.


Ha a párod ki tudja várni ezt az időszakot, az azt jelenti, hogy tényleg szeret, és nem hagy el csak azért, mert nem volt rendes szex.


Az írásodból is látni, hogy te még várnál vele, úgyhogy hallgass a belső hangra, az mindig tudja, mi a helyes.

2021. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!