Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm még sosem engedte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm még sosem engedte meg nekem, hogy orálisan kényeztessem. Mindennel jártam már ott, de amint közeledek felé az arcommal, összezár. Ez 9 hónap kapcsolat után normális? Nem bízik bennem?

Figyelt kérdés
Próbáltam megbeszélni vele, de úgy érzem, nem teljesen őszinte ebben a kérdésben. Egyszer azt mondja, nem szereti, de ezt kétlem, máskor az zavarja hogy alig láthatóan szőrös. De szerintem ezek csak kifogások, és engem nagyon bosszant, hogy úgy érzem nem bízik bennem eléggé. Egyszer mesélt nekem arról, hogy egy f*szkalap beszólt neki, hogy fúj szőrös n*ncira fel sem áll, és ezzel traumatizálta. Itt valami mélyebb dolog lehet a háttérben? Tényleg olyan fontos ez? Mindent együtt csinálunk, tényleg, még együtt is pisilünk, ezért zavar engem ennyire ez az apróság.

2021. jún. 20. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj, most simán lehet, hogy tényleg csak nem szereti, de az is tuti közrejátszik, hogy régebben beszólt neki miatta a srác. Azért a szex közben elég védtelen az ember, ha egyszer bízott valakiben, és ilyeneket mondott neki, nagyon sok idő, míg túlteszi magát rajta.

Ez nem hiszem, hogy a beléd vetett bizalmával kapcsolatos, inkább a saját önbizalmával. Nem akarja, hogy bármi olyan legyen, ami neked mondjuk nem tetszhet, vagy ilyesmi. Higgy nekem, az, hogy egyszer beszól ilyesmi miatt olyan, akit szeretsz, elég mély nyomot hagy.

De aztán tényleg lehet, hogy ezek csak kifogások, és nincs kedve az egészhez/nem szereti. Nem mindenkinek jön be az orális szex.


Ha tényleg ennyire mindent együtt csináltok, és meg is beszéltétek már, akkor higgy neki. Ha ennyi, ennyi. Nem feltétlen kell amúgy mindig mélyebb indokot keresni.

19L

2021. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Hidd el, van, aki nem szereti!

És mindenkinek joga van ahhoz, hogy olyasmit ne csináljon, amire nincs kedve!

2021. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Több lánnyal találkoztam én is aki nem szerette. Pedig állítólag jól használom a nyelvem. Légy türelmes! Bízz benne!
2021. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van aki nem szereti. Nekem sem nagyon jön be. Néha kedvet kapok hozzá, de amúgy nem gyakran kívánom.
2021. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%

Talán egy-két dícséret jól jöhet. Pl.: ujjazás után nyald meg az ujjad és jegyezd meg, hogy milyen finom ott lent, vagy mondhatod, hogy mennyire szép és kívánatos puncija van. Ezek a bókok tudat alatt nagyon sokat jelentenek, melynek eredményeként talán lesz elég önbizalma és kedve orálozni.

Természetesen az is benne van a pakliban, hogy nem szereti. Viszont egy 9 hónapos kapcsolatban erről már őszintén kéne tudnotok beszélni.

2021. jún. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!