Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiuuk! Hogyha tetszik nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuuk! Hogyha tetszik nektek egy lány, tényleg bunkók vagytok vele? Miéért?

Figyelt kérdés
Látásból-hallásból ismerjük egymást egy fiuval (csak 14 éves, én 16) és több helyről is hallottam, hogy tetszem neki, de sose adott nekem jeleket. Mostanában próbáltam felé közeledni (nem szeretnék tőle semmi komolyat, max "kavargatni") viszont nem látom annak jeleit, hogy tényleg tetszenék neki. közömbös velem, sőt üzenetben még bunkó is.Pár napja volt egy ilyen nagyobb, közösségi találkozó, több ismerősünkkel, ahol ugyvolt hogy ő is itt lesz, de nem jött. :( irtam neki ezzel kapcsban, de kissé bunkó, lerázós volt, fél szavakban írt. Ezt így vajon miéért? Igy akarja elérni, hogy belé szeressek? Mert inkább csak redflag az egész viselkedése. Valami fiu aki érti ezt, írjon máár! Köszii

máj. 22. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem szereti, ha csak szárnybontogatásra jó. 31/F
máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudja. Én olyan jeleket adok neki, hogy látja azokbol hogy kedvelem, a hátso szándékomat nem tudhatja.
máj. 22. 17:34
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Van aki így viccel
máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
El is hiszem neked hogy nem mutatod ki. A kérdésedre válaszolva, azzal a lánnyal aki tetszik nem vagyok bunkó, hanem kedves vagyok. Kivéve ha a lány olyan hogy a bunkóság a “szeretetnyelve” mert akkor ezt is használhatom hogy megszerezzem, s az enyém legyen. Nem tudhatjuk hogy ő miért bunkó veled. Talán a legeszerűbb válasz a helyes, miszerint nem kedvel téged, és elutasítási szándékkal bunkózik. Vagy csak ezt érdemelte ki a viselkedésed. #1
máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Ez azért van, mert az illető még fiú, nem pedig férfi. Ahogy idősebb lesz az ember, érettebbé válik a kapcsolatteremtés szemponjából is. Legalábbis remélhetőleg.
máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
81%
Régen tini koromban volt egy srác aki azt hittem utál és azért kő bunkó velem. A haverja mondta, hogy “Te, tetszel ám neki azért ilyen veled, csak nem meri elmondani normálisan” erre én nevettem egyet csak, nálam alapból tabu az ilyen. Nem kell engem körbe nyalni, nem azt mondom de azért nehogy már így akarjon bármit is tőlem.
máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam bunkó, mindig is irritált ez a fajta viselkedés. Csak a gyökerek csinálják ezt akik éretlenek és ezzel akarnak valamit kompenzálni. Akinek ilyen srác kell annál is vannak bajok.
máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Definiald mar mit ertessz kavaras alatt legyszi.
máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8-igazából nemtudom pontosan. Mindketten elég fiatalok vagyunk, pláne ő. Egyikünknek se volt még kapcsolata, és talán nem egymással kéne belevágni az első komolyba. De azt érzem, hogy "akarok tőle valamit", kell nekem ez az ember. Szoval maradna az alkalmi szex ötlete, amitől kicsit félek, ő meg tényleg elég fiatal ehhez. Szoval fhuu nemtudom, ez bonyolult. Azzal is beérném talán, ha legalább életem első csókja vele történne. Meg a második, harmadik...értitek csak igy mintha együtt lennénk. Talán ilyen barátság extrákkal. De az lenne a legjobb, ha ezt vele is megtudnám beszélni, és valahogy megoldanánk, hogy én "kapjak" ebből az emberből. Szoval az én esetemben nincsen pontos definicio.
máj. 22. 21:26
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
"-igazából nemtudom pontosan" Szóval fingod nincs, mert te magad sem tudod mit akarsz, lesz ami lesz.
máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!