Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az első szerelem mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thoughtful kérdése:

Az első szerelem mindig ennyire mély nyomot hagy?

Figyelt kérdés

Az első szerelmemmel nagyon jo kapcsolatunk volt mindent meg tudtunk beszelni. Azért lett vége annak a kapcsolatnak mert voltak ismétlődő viták ami sztem normális egy kapcsolatban. Csak 2-3 havonta volt 1 nagyobb vitánk. De exemnek az sok volt. Már 4 honapja tart a mostani kapcsolatom és még mindig az előzőt hiányolom aminek már fél éve vége.Pedig ez a kapcsolat is nagyon jól indult. Aztán ahogy telt az idő kiderült hogy a mostani barátom sokkal önzőbb unalmasabb,rengeteget veszekszünk, nem tudom olyan jol érezni magam vele mint az előzővel. Azt nem tudom hogy ez azért van mert az első szerelem még nem teljesen múlt el, vagy a mostani kapcsolatom ennyire rossz? 18/l

Írjatok saját történetet is ha szeretnétek :)



2021. jún. 22. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Nekem elég régen volt már az első,de még mindig jóban vagyok azzal a lánnyal(nincs semmi köztünk),néha beb..va lek..ázom meg ilyesmi :D de csak nevet.


7 hónapig voltunk együtt,akkor szex mániás voltam,szóval elég jó kapcsolat volt...de végül megcsalt. Teljesen összetörtem akkor még sírtam is...most már annyira nem érdekel,jött egy másik lány kb a 25 -dik az életembe na ő tett padlóra teljesen,azóta nincs senkim.

2021. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakits vele, ha nem szereted annyira, meg folyton másra gondolsz. Szabad leszel és kereshetsz olyat, aki jobban leköt, és talán elfelejted az exedet.

Én is nagyon nehezen tudtam elfelejteni az elsőt. Azóta eltelt kb 10 év, most már egyáltalán nem úgy gondolok rá 😃

2021. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is szakíts a mostani pároddal ha nem vagy boldog vele


Az én saját történetem h nem tudom elfelejteni az első szerelmem pedig már áprilisban szakítottunk neki már van más én meg egy lelki roncs lettem🥺


Talán próbálj beszélni az exeddel hátha lesz valami. De mindenképp írj majd ide kíváncsi vagyok h mi lesz<33

2021. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem peldaul fogazott es azota faj a Fa szom, de transzi drogos furry lett belole ugyhogy karmat megkapta
2021. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!