Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megéri együtt lenni vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri együtt lenni vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy éve vagyok együtt a barátommal. Ritkábban találkozunk távolság miatt.

Mostanában elkezdett egyre több dolog zavarni, de ilyen kis apróságok. Amiket elmondtam már a barátomnak, hogy kérlek egy jó reggelt/ éjszakát üzenetet írj stb. És hiába semmi nem változik. Max 1 napig.

Apukám rágja a fülemet, hogy szerinte nem teljesen mellém való a fiú, mert néha próbál engem is kioktatni (bár ez rólam lepereg) és nem tetszik neki ahogy néha hozzám szól. Szerinte hosszabb távon ez nem lesz jó nekem.

Elkezdtem ezen gondolkodni, de nem tudom mi tévő legyek. Szeretem a barátomat meg minden, csak ezek most így nem tudom…

Ti mit tennétek a helyemben?



2021. jún. 24. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Itt inkább az a kérdés, hogy a távolság miatt hosszútávon ez megéri-e. Inkább keresnék közelebb valakit, aki jobban megbecsül.
2021. jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elméletiekben hamarosan a városba költözik a barátom… Nem tudom már mit tegyek
2021. jún. 24. 09:45
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok?
2021. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem úgy tűnik hogy annyira szeretnéd, legalábbis szerelemből már biztos nem - inkább nem mersz szakítani és okokat keresel. Apukád az egyik, hülyeségek a másik, mindegyik jól jön. Mi lennénk a harmadikak, mint ismeretlenek a neten.


A jó reggelt/jó estét üzenetek elmaradása nevetséges indokok, olyan szintű figyelemhiányra utal, ami már bőven sok. Persze lehet nem jó a kapcsolat és nem érzed jól magad benne, nem kapod meg az alapszintű szeretet érzését sem, de akkor ne ez legyen kiemelve belőle, mert ez a része teljesen komolytalan.


A kérdésed, miszerint "megéri-e" együtt lenni is arra utal számomra, hogy jobb-e szerintünk kapcsolatban lenni valakivel, akivel nem működik és már nincsenek olyan érzelmek felé, amik kellenének, vagy inkább egyedül folytasd. Ha így van, akkor az utóbbival jobban jársz, minthogy húzzátok egymás idejét és rosszabb esetben kicsináljátok egymást.

2021. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
A távolság és a többi is csak kifogás az embereknél.
2021. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs okod mellette maradni az egy jó ok arra, hogy tovább lépj.

1 év után természetes, hogy elmúlik a "rózsaszín köd" és az is, hogy észreveszitek a másik hibáját. Csak az nem mindegy, hogy azok ellenére is vele akarsz maradni, mert azokkal együtt szereted és elfogadod, vagy azt mondod ez neked sok és nem vállalod. Természetesen mindkettőhöz jogod van.

2021. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hallgass a megérzéseidre
2021. jún. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

konyhakéssel üldözd faterod

-11 éves öcsém

2021. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló cipőben járok, és őrlődök, tanácsot sajnos nem tudok adni :/
2021. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!