Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fel is jelenthetném emiatt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel is jelenthetném emiatt? Vagy inkább hagyjam az egészet? Mit tennétek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Lehet eléggé szánalmas leszek és vicces csak ebben helyzetben nem tudom mit tegyek.

Kis elő sztori:

Nagyon csúnyán összevesztem exemmel ugyan is az elmúlt 2 hétben írtam neki hogy mi lenne ha újrakezdenénk, ő azt mondta ő is írni akart már, de előtte csak szokjuk meg egymást újra. Ezen a héten alig írt vissza mikor megkérdeztem hogy jól van e vagy valami, állandóan azt hajkurászta hogy ismerősnél volt és ezért nem tudott írni. Jó elfogadtam neki is van dolga, de azért megjegyeztem hogy jó lenne ha írna legalább valamit magáról hogy mi a helyzet, ebben igazat adott nekem. Egyik nap reggeltől estig nem válaszolt hiába írtam neki hogy hello, mizu van? Hogy vagy? Semmi pedig láttam hogy elérhető. Mai napig csínálta ugyanezt és eléggé szépen beolvastam neki, lehet nem a megfelelő szóhasználattal (de megkell jegyeznem egyszer sem k*rváztam le és nem sértegettem úgy mint barátnője engemet), elkezdte ő szavakat elemezni és hogy ne merjem ilyen szavakkal bántani meg mit képzelek magamról, mondtam már ne haragudj de én most kirobbantam (megjegyezném én már jeleztem neki régebben hogy ez nem lesz így jó) jó lenne ha leszállna a lóról és megtudnánk beszélni. Erre ő hozta legjobb barátnőjét és ő elhordott mindennek, megfenyegetett a joggal, hogy én gyökér vagyok meg egy f*szkalap meg az én becsületem nem ér semmit, látszik csak a farkamat követem. Azt is megjegyezte ha ilyen emberekkel lenne tele világ kipusztult volna már. Volt még ennél durvább is amivel jött.

De én nem hagytam magamat barátom ráírt exemre hogy ne szavakat elemezze hanem mondatot értelmezze és nem érti miért kellet ilyen felhajtás csinálni ebből.

Aztán mikor megtudta barátnője hogy haverom ráírt exemre, még jobban lehordott de barátomat is. Ugyanaz a szavakkal illette barátomat mint engemet is.

Persze mindenki letiltott mindenkit.

Azt szeretném kérdezni hogy ti tennétek? Igazából a rágalmazás bűncselekménye "megtörtént" (aki jobban benne a jogban az válaszolhat erre és felvilágosíthat azt meg köszönném)

Vagy hagynátok igazából az egészet?



2021. júl. 11. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség egy ilyen hülye p..ca után bíróságra járkálni :D és őszintén szólva ki is nevetnének ha ilyen ügyben járnál el....menjen az apja f..ára,ne írj neki,hagyd a francba.
2021. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, belegondolva maradjon ott ahol van. Csak elég szarul esett mikor a becsületemmel példáloznak az ilyenek
2021. júl. 11. 13:00
 3/12 anonim válasza:
74%
🤦‍♀️
2021. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Hát jó nagy gyökér vagy. Próbálsz kibékülni az exbarátnőddel, és ezt úgy teszed, hogy sértegeted? Meg bevonod egy haverodat? Nem csodálom, hogy le lettél tiltva. Eg ilyen fázisba te ne írd elő, milyen sűrűn ír vissza.

Meg amúgy se. És még fel akarod jelenteni? Agyam eldobom.


Ha feljelentenéd, csak jól kiröhögnének.


F

2021. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hmm, látom nem érted, ha kicsit kinyitni a szemeteket de ide is leírom még egyszer, még a kirobbanásom előtt még szépen megkértem hogy ne legyen ebből rendszer. Meg mi az hogy én sértegetem? Lehet, de én nem annyira mint a barátnője. Mi ez a felfogás hogy ha már kicsit eréjesebben szólok egy nőnek mert hibázik folyamatosan akkor én vagyok a főg*ci? Mi ez ha nem diszkrimináció?
2021. júl. 11. 13:15
 6/12 A kérdező kommentje:
*kicsit segítek kinyitni
2021. júl. 11. 13:16
 7/12 A kérdező kommentje:
Legalább fogd már fel a kérdést és utána írj kritikát rólam.
2021. júl. 11. 13:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebből rendőrségi ügy biztos nem lesz, mivel hülyeség az egész. A beolvasásnak sok értelme nincs, azért nem írt mert nem érdekled, ami nem fog változni attól, hogy odaszólsz neki. Egyetlen dolognak lett volna értelme, ha megmondod neki hogy ebből így nem lesz semmi, egyértelmű hogy nem mutat érdeklődést és engedjétek el az egészet, majd többet nem beszélsz vele.
2021. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2021. júl. 11. 15:25
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrségen ilyenekkel nem foglalkoznak.

Igazából nem a barátnőd szólt le téged, hanem a barátnője, ami egyébként alpári dolog mert mi köze van neki a ti kapcsolatotokhoz? De ez a barátodra is vonatkozik. Ahogy az előttem lévő is írta, az lett volna az egyszerű lépés, hogy megmondod neki, hogy ez így nem fog működni. És egy tiltás, hogy könnyebben elfelejtsd.

2021. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!