Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az már bajt jelenthet ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már bajt jelenthet ha egy napig nem ír 1 éves kapcsolatnál?

Figyelt kérdés

Tudom gyerekesen hangzik a kérdés csak már volt rossz tapasztalatom és ezért aggódom. Szakítottak már úgy velem fél év utan hogy gyakorlatilag lekoptattak.

Szóval tegnap előtt talalkoztunk a barátommal, minden rendben volt, még este írt is nekem.

Tegnap viszont alig, ha kérdeztem kb.1 óra múlva válaszolt, azt is röviden, bár kedvesen. Illetve volt egy kérdésem amire elfelejtett válaszolni, amikor rákérdeztem ismét, akkor írt. Aztan este írtam neki hogy lenne még pàr kérdésem, ha másnap ráér majd írjon mert nem akarok zavarni. Rendben volt a valasz és jóéjt kívánt.

Nem tudom mit tegyek, várjam meg amíg ő ír? És ha nem ír akkor kérdezzek rá mi a baj?

Egyébként minden nap beszéltünk eddig.



2019. aug. 24. 03:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elofordulnak ilyen napok, valoszinuleg elfoglalt vagy ilyesmi.


De ha meg elofordul akkor nyugodtan rakerdezhetsz igy kedvesen hogy mi a szitu?

2019. aug. 24. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Magyarul, tegap is írt de valamiért nem.hosszan és állandóan.


Nem erre voltál kíváncsi gondolom, de engem pl nagyon zavarna ha valaki egy pár órát se bírna ki úgy hogy ne írogassunk egymásnak. Csak szabad ember fog melletted kitartani nem az akit agyon kontrollálsz. Az olyantól a legtöbb fickónak menekülési vágya támad.

2019. aug. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az baj, ha egy év után sem adtok teret egymásnak, és kötelező minden nap scrum meetingen beszámolni az agilis módszerek által előírtak alapján.
2019. aug. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha folyton abajgatod,mindig te írsz rá, akkor ez az ember is el fog hagyni. Ezt nem szeretik a fiúk. Szabadságot is kell nekik hagyni, ha állandóan ott éreznek a sarkukban, akkor előbb-utóbb elmennek.
2019. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne telepedj rá. Mindenkinek van magánélete.

Nyugtatásképpen: Lehet, hogy játszik, olvas, sorozatot néz, rajzol, a barátaival van, alszik, dolgozik, tanul, rokonokkal van, filmezik, sportol, vagy kitudja miért nem ír vissza.

És most jöjjön a feketeleves:

VAGY: lehet, hogy egy kicsit soknak tartja, hogy folyamatosan irsz neki, teret akar magának, egy kis kikapcsolódást. Amire nem szabad gondolni, hogy megcsal. Igaz benne van a pakliban, de ne ezt feltételezd egyből. Attól, hogy együtt vagytok, ne várd el tőle, hogy egésznap non-stop veled beszélgessen. Hamar rádunna. Ém is 3-4 óránként válaszolok mindenkinek, még a páromnak is. Nekem is van magánéletem, ahogy neki is és ezt tiszteletben tartjuk.

2019. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, uralkodtam magamon, nem piszkáltam. Most úgy néz ki minden rendben van.
2019. aug. 26. 02:21
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, örülök neki :)
2019. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!