Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány évesen volt először...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt először barátotok, barátnőtök?

Figyelt kérdés

Hogyan, hol ismerkedtetek meg? Mik a legjobb helyek szerintetek arra, hogy barátnőt találjon az ember? Nekem még nem volt, de nagyon szeretnék.


(17/f)



2021. júl. 28. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
14 éves voltam, neten ismerkedtünk meg (30km-re laktunk egymástól) :)
2021. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen voltam, ő 16 , önkéntes diákmunkán ismerkedtünk meg.
2021. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
18 voltam (1 hónap híján 19) mikor összejöttem az első párommal. Nem siettem sehova, meg is érte várni, 3.5 szép évet voltunk együtt. Mi pl. egy baráti társaságban ismerkedtünk össze, elkezdtünk barátkozni, aztán idővel a barátságból kicsit több lett.
2021. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
5 voltam és az egyik ovis csoporttársammal jártam egy ideig. Nagyon kis ennivalóak lehettünk. Azóta nem volt párkapcsolatom és nem is akarok. Nem nekem való.
2021. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél 17 voltam. Egy vonattal utaztunk, sokat beszélgettünk, hetekkel később pedig össze is jöttünk.:)
2021. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
13 voltam, de nem volt komoly kapcsolat, tartott vagy 1,5 hónapig XD Azóta nem igazán vágyok kapcsolatra.
2021. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

15.Batyam baratja.Hb ba talalkoztunk eloszor.

Sokszor valaszoltunk mar az ismerkedos kerdesre de leirom megegyszer.Ket opcio van neten vagy elobe.Neten tudsz appokon pl.Yubo,Tinder,Badoo.Anotalkon is van egy minimalis lehetoseg vagy esetleg még instan/facen ha ra mersz irni egy szep lanyra.Élőben meg kb bárhol.A legnagyobb eselyed szórakozóhelyeken/bárokban van.Szerintem tömeg közlekedésen,plázákban is leszólíthatsz bárkit.Sok sikert<3

2021. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
18 voltam mikor lett az első távkapcsolatom (2000km) és kb 2 héttel a 19. szülinapom előtt találkoztunk először és online ismerkedtünk meg
2021. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
17 voltam egy esös nap volt amikor elkezdett szakadni és szaladtam az esőben hazafele ő pedig elöttem ment és utánam szolt hogy álljak be az esernyője alá,majd azután beültünk kávézni egy 5éve tart a kapcsolat.De szerintem amugy nincs olyan hogy megfelelő hely a szerelem váratlanul jön.:)
2021. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!