Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi idő után szeretkeztetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szeretkeztetek először a barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
És mit gondoltok arról , hogy mi már 4 éve vagyunk együtt a barátommal , de még nem történt meg a dolog ? Sajnos a szüleim nagyon rossz szemmel nézik , pedig már hamarosan 18 évesek leszünk ebben az évben. Szívesen szeretkeznék vele mert megbízom benne és szeretem , csak nem akarom hogy a szüleim emiatt rosszat gondoljanak rólunk..
2019. jan. 13. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

Minden elismerésem, hogy 4 éve bírjátok egymást és még kúresz sem volt. Itt borsodban 25 perc után már megy a kép a facere/instára, hogy "örökkön örökké szeretlek" meg, ha kicsit keményebb hely akkor kúresz is előfordulhat.

#respect

2019. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Jesszus, nem kell a szüleiteknek tudni róla... Jaj.

Mi 16 évesen vesztettük el egymással, majdnem 3 hónap után. Utána együtt voltunk még több, mint egy évig, a szex-szel sose volt baj.

2019. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Erre azt tudom mondani hogy

Tizenévesen van mivel , van kivel , de nincs hol.

Felnőttként van mivel , van hol , de nincs kivel.

Idősként van kivel , van hol , de nincs mivel.😂

Ezt arra értem hogy nyilván engedélyhez van kötve hogy átmenjünk egymáshoz , mivel nem vagyunk még 18-ak ( a barárom februárban én májusban töltöm) , és akkor mehetünk át egymáshoz ha otthon van vmelyik szülő..

2019. jan. 13. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:

A szüleimnek nem kell tudni róla ,semmi közük hozzá ,ez már a te magán életed és az intim részeit nem kell tudniuk ...

És amúgy is csak pár hónap és akár hotelban is bérelhették szobát ,vagy amikor a szülők nincsenek otthon esetleg ha már alszanak....

2019. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha szeretitek egymást akkor szerintem jót gondolnak a szüleid rólatok, viszont a szex dolgot azt diszkréten kell előttük végrehajtani mert hát na és kész.

Hogy mennyi idő után ideális? Nézd ez változó, mert volt akit nagyon szetettem és négy hónap után és szerintem ez a normális és voltak olyanok akivel még aznap este ahogy megismertem mert megkívántuk egymást és a szexet egyben.

2019. jan. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majdnem 20 voltam, első komoly kapcsolat és kb 2 hónap után. Meg ne haragudj, de én nem tartom normálisnak, hogy kibírjátok eddig szex nélkül. Itt most nem csak a fizikai kielégülésre gondolok, de egy kapcsolatnak mindig haladnia kell, megvannak a lépések és persze ez mindenkinél mas de..4 evig? Maga a pszichés oldala..a bújás..az hogy bennnem van és az érzés, hogy maximálisan eggyé válok vele..ez hiányozna igazán és ezt nem bírnám. Ok én alapból nagy étvágyú vagyok..de javaslom, hogy ne sokáig húzzátok, mert előbb utóbb kifullad, elfárad a kapcsolat mert nem újul meg..a szüleitek vallásosok? Vagy ők is eddig vártak? Nem támogatom a túl fiatalon szexelést de úgy gondolom 4 év bőven elég idő.. meg a 17 éves kor is.
2019. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy ha nincs otthon egyik szülő se ott, ahova mentek, akkor délután se mehettek át egymáshoz?


Mi fel év után feküdtünk le egymással, akkor 17 és 18 évesek voltunk

2019. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!