Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan "szerezzem" vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "szerezzem" vissza a párom?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal együtt voltam már egy éve, de egyszer egy másik csaj nagyon rámenős volt és lesmárolt (nem viszonoztam, helyette megpofoztam). A barátnőm ezt meglátta és szakított velem, hiába próbáltam neki elmondani, hogy ez nem úgy van ahogyan gondolja, nem érdekli. Mivel nem egy helyen lakunk, így napi szinten nem tudok lejárni hozzá, és messengeren le is tiltott, de én magyon szeretem, és vissza akarom "kapni", de nem tudom, hogy hogyan tudnám "visszaszerezni". Valami tipp?



17/L



2021. aug. 6. 23:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Próbálkozz fiúknál.
2021. aug. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem is, a leszbikus életmód, nem normális egyáltalán!
2021. aug. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

1 /

2 /

NEM EZ VOLT A KÉRDÉS!!!!


Emberek ne itèlkezzünk már, ő így boldog, ne ugassatok bele.

Embersègből egyes!



Kérdezőnek

Tippek hogy mit tègy


Esetleg ha van közös ismerősötök akiben megbíztok akkor esetleg vele tudsz üzzeni hogy mi történt.


Vagy esetleg csinálsz egy másik facebookot és azon keresztül üzensz neki.


Felhivod egy másik számról.


Levelet írsz neki, postán feladod.


Vagy az a lány aki megcsókolt elmagyaràzza hogy mi történt.


Remélem minden rendben lesz.

Sok sikert

2021. aug. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó! Ha a másik lány már akkora gerinctelen volt, hogy rámászott a pasira úgy, hogy barátnője van akkor nem hiszem, hogy ő opció lehet. Illetve ha en lennék a barátnője helyzetében biztos elküldeném a francba azt a lányt.

Kérdező! Ha tényleg úgy volt ahogyan te mondod és te sem adtál jeleket a lánynak, nem flörtöltél vele akkor a barátnődnek ezt meg kéne értenie. Lehet, hogy haragszik most, senkinek sem esne jól. Menj el hozzá; ülj le beszélj vele, őszintén mondj el mindent. Ha nem hisz neked ezek után sem akkor nincs mit erőltetni.

2021. aug. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
29%

"A leszbikus életmód nem normális" Az nem normális aki nem tudja magát kontrollálni a saját.... személyiségét és mások fejéhez ilyeneket hozzá vág ! Ő nem tehet semmiről... Benne van a szivárvány és kész ez így csodás!

"Próbálkozz fiúknál" nah ha tudnátok milyen nehéz fiúkkal össze feküdni mégha csak egy alvásrol is van szó 😂


Tippeket sajnos nem adhatok eddig velem sem történt nagyon ilyen...

4 éve vagyok kapcsolatban szóval csak tapasztalatot adhatok...

2021. aug. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%

Okoskodok sok eszűk van mondhatom.....

Én nem okoskodnák!

2021. aug. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező menj el a párodhoz és beszélj Vele.
2021. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
62%
Akk ne tedd 😂😂😂
2021. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg elmehetnél hozzá. De elég éretlen lehet, ha még meg sem hallgat. Legalábbis nekem ebből ez jön le.
2021. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem szeret téged igazán..
2021. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!